26.10.2016 Wciel się w rolę projektanta!

 

Na kreatywne warsztaty projektowania koszulek zaprosi najmłodszych nasze centrum handlowe. W sobotę 12 listopada maluchy własnoręcznie stworzą również biżuterię. Wstęp wolny!

Już po raz jedenasty w tym roku nasze centrum handlowe przygotowało dla najmłodszych gości wyjątkowe warsztaty z cyklu „Kreatywne soboty dla całej rodziny”. Tym razem mali artyści wcielą się w rolę projektantów i stworzą dla siebie wyjątkowe koszulki.

Przy specjalnych stanowiskach każdy będzie mógł wykonać wymarzony wzór na papierze, a następnie przenieść go na materiał. W ruch pójdą flamastry do tkaniny, farby, brokat, a także kolorowe koraliki, guziki czy kokardy.

Atrakcją będą również zajęcia z tworzenia biżuterii. Przy pomocy filcu, makaronu, a także materiałów z recyclingu powstaną między innymi pierścionki, naszyjniki czy broszki. Kreatywne spotkanie uzupełnią wspólne zabawy i animacje prowadzone przez żywą maskotkę – wesołego Smoka.

Zapraszamy na kreatywne spotkanie w sobotę 12 listopada. Animacje rozpoczną się o godzinie 14.00 i potrwają do godziny 17.00. Udział we wspólnej zabawie jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Częstochowa ul. Krakowska 10
Poczesna

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty