08.06.2017 Łapiemy formę na wakacje na ekstremalnym placu zabaw

 

 

 

Już 17 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Poczesna rozpoczyna się kolejna sportowa przygoda! Tym razem wszyscy miłośnicy ruchu będą mogli m.in. potrenować skakanie na wielkim dmuchańcu i minitrampolinach oraz poćwiczyć równowagę i uchwyt na drabinkach wspinaczkowych.

Przed wakacyjnymi wędrówkami warto zadbać o formę i dobrą kondycję. Na wszystkie dzieci, które 17 czerwca przyjdą wraz z rodzicami do Centrum Handlowego Auchan Poczesna, czeka wspaniała zabawa na ekstremalnym placu zabaw.

Podczas kolejnego spotkania z cyklu „Rodzinne spotkania ze sportem” dzieci będą mogły poćwiczyć równowagę i uchwyt, wspinając się po specjalnych drabinkach oraz poskakać na ogromnym dmuchańcu i minitrampolinach. W programie znajdą się również liczne podwórkowe atrakcje. Nad bezpieczeństwem najmłodszych podczas zabawy będą czuwać specjalnie przeszkoleni animatorzy.

Zajęcia sportowe pt. „Ekstremalny plac zabaw przed wakacjami” w ramach cyklu „Rodzinne spotkania ze sportem” odbędą się 17 czerwca 2017 roku w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Zabawa rozpocznie się o godzinie 12.00 i potrwa do godziny 18.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Częstochowa ul. Krakowska 10
Poczesna

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty