06.09.2017 Sportowy skok w szkolny rok

 

 

Mała, choć ciężka kula, ogromny tor, co nieco wysiłku fizycznego, a także moc emocji i dziesiątki uśmiechów to recepta na doskonałą sobotę! Już 16 września zapraszamy do naszego centrum wszystkie dzieci na Rodzinne spotkania ze sportem, w których główną rozgrywką będzie gra w kręgle.

Sezon jesienny otwarty, ale nie zwalniamy tempa i zachęcamy do aktywności fizycznej! Tym razem oprócz wysiłku będzie się liczyć koordynacja i celne oko. W pasażu naszej galerii powstanie wielki tor, a mali sportowcy zmierzą się w grze w kręgle. Mogłoby się wydawać, że bowling nie wymaga zbyt wiele wysiłku, jednak  pozory mylą! W ruch pójdą nie tylko mięśnie rąk, a przewrócenie wszystkich kręgli będzie wymagać sporo sprytu i energii.

Dla dzieci przygotowano też inne atrakcje, zabawy i konkursy z nagrodami. Najmłodsi będą mogli spędzić czas w kąciku maluszka, gdzie czekają na nich kolorowanki i poduchowe atrakcje. Rodzicie jak zwykle będą mogli kibicować młodym zawodnikom i służyć radą, jak poprawić celność lub po prostu świetnie się bawić bez względu na wynik.

Na „Sportowy skok w szkolny rok” zapraszamy 16 września. Zabawa sportowa rozpocznie się o 12.00 i potrwa do 18.00, a udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Częstochowa ul. Krakowska 10
Poczesna

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty