05.12.2017 Moc zabaw i atrakcji dla dzieci

 

 

Przedświąteczne warsztaty kreatywne, teatrzyk z cyklu „Palcem po mapie” oraz animacje, które zapoznają maluchy z kulturą amerykańską – nadchodząca sobota 9 grudnia zapewni wszystkim małym gościom wiele atrakcji i moc zabawy. Wstęp wolny!

Święta coraz bliżej, więc czas pomyśleć o odpowiednich dekoracjach i ozdobach choinkowych. Już 9 grudnia nasi mali goście samodzielnie wykonają oryginalne prace, które następnie zabiorą do domów lub wręczą najbliższym. Bazą do powstania prac będą szklane i styropianowe bombki oraz drewniane choinki, aniołki i dzwonki, które dzieci będą dekorować kolorowymi farbkami, mazakami czy błyszczącym brokatem. Blasku i koloru dodadzą naklejki z filcu i pianki, wstążeczki, kokardki, sznurki sizalowe czy rafia. Razem połączone elementy mogą dać zaskakujące efekty, ale niezbędna będzie bogata wyobraźnia!

Tego samego dnia dzieci będą także mogły przenieść się do USA gdzie poznają barwną kulturę amerykańską. Wszyscy chętni wezmą udział w multimedialnych quizach, grach sportowych czy karaoke, a we wszystkich zabawach będą obecne charakterystyczne przedmioty pochodzące z USA, czyli kapelusze kowbojskie, lassa, czy pompony cheerleaderskie. Nie zabraknie typowo amerykańskich przekąsek, czyli popcornu, waty cukrowej, muffinów i brownie. Po licznych aktywnościach dzieci obejrzą przedstawienie pt. „W poszukiwaniu świątecznej gwiazdy” i pomogą elfom i Świętemu Mikołajowi uratować Święta Bożego Narodzenia. Widzowie będą kibicować bohaterom, a przy okazji nauczą się, jak ważna jest przyjaźń, a klimat świąt tworzą spotkania z najbliższymi, a nie prezenty.

Serdecznie zapraszamy na atrakcje, które odbędą się 9 grudnia. Sobotnie warsztaty będą prowadzone od godz. 11:00 do 17:00, od godz. 14:00 na maluchy czekają animacje związane z kulturą amerykańską, natomiast o 17:00 rozpocznie się teatrzyk. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, a materiały potrzebne do wykonania prac zapewnia organizator.

 

Regulamin konkursu do pobrania

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Częstochowa ul. Krakowska 10
Poczesna

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty