13.12.2017 Snowboardowe wyzwanie dla dzieci

 

 

Gotowi na sezon zimowy? Już wkrótce małych sportowców czeka rozgrzewka przed rozpoczęciem białego szaleństwa. W sobotę 16 grudnia goście naszego centrum będą mieć okazję spróbować swoich sił na symulatorze jazdy na snowboardzie, a także wezmą udział w zabawach sportowych i konkursach. Wstęp wolny!

Choć sezon zimowy nie zawsze wita nas śniegiem i odpowiednimi warunkami do uprawiania sportów zimowych, to warto zadbać o odpowiednie przygotowanie i z nadzieją wypatrywać białego puchu. W zbliżającą się sobotę 16 grudnia mali goście naszego centrum będą mogli spróbować swoich sił na symulatorze jazdy na snowboardzie. Miękkie lądowanie gwarantowane!

Fani innych sportów i gier zespołowych wezmą udział w licznych zabawach i konkursach. Na dzieci czekają narty wieloosobowe, tor przeszkód oraz „śniegowe” kule, które zapewnią moc dobrej zabawy. Uczestnicy sportowych zmagań i konkursów będą nagradzani drobnymi upominkami. Po takiej rozgrzewce sezon zimowy nam nie straszny!

Serdecznie zapraszamy na sportowe zabawy, które odbędą się 16 grudnia. Zabawa sportowa rozpocznie się o 12.00 i potrwa do 18.00, a udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Częstochowa ul. Krakowska 10
Poczesna

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty