12.03.2018 Szlifuj formę na wiosnę i zabezpiecz swój rower przed kradzieżą!

 


Wiosna zbliża się wielkimi krokami, czas zadbać o formę fizyczną. Wszystkich miłośników jazdy na rowerach zapraszamy do udziału w wydarzeniu z cyklu „Rodzinne spotkania ze sportem”, które odbędzie się 17 marca. Nie zabraknie konkursów i zabaw sprawnościowych. Będzie można także oznakować rower i zabezpieczyć go przed kradzieżą. Wstęp wolny.

Dni stają się coraz dłuższe i temperatura powietrza rośnie – to znak, że zbliża się wiosna. To czas kiedy chętniej niż zimą wybieramy aktywności na świeżym powietrzu. Wszystkich rowerowych wypraw zapraszamy do udziału w kolejnym wydarzeniu z cyklu „Rodzinne spotkania ze sportem”.

17 marca pasaż galerii handlowej zmieni się w salę treningową, na której staną stacjonarne rowery. Tam wszyscy ochotnicy będą mogli popracować nad formą fizyczną i wziąć udział w rywalizacji w jeździe na czas. Zwycięzca zostanie wyłoniony o każdej pełnej godzinie.

Spalone kalorie pozwoli uzupełnić wygranemu słodki upominek. Z kolei najmłodsi cykliści będą mogli spróbować sił w slalomie na rowerkach biegowych.

Na rowerzystów będzie czekało również stanowisko, przy którym będzie można oznakować jednoślad i w ten sposób zabezpieczyć go przed kradzieżą.

Rowerowe animacje w ramach cyklu „Rodzinne spotkania ze sportem” odbędą się 17 marca w Animacje trwają w godzinach 12:00-18:00. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Częstochowa ul. Krakowska 10
Poczesna

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty