17.04.2018 Otwieramy sezon wędkarski! – zabawy zręcznościowe dla dzieci

 

 

Przed otwarciem sezonu wędkarskiego warto sprawdzić swoje siły i poćwiczyć zarzucanie wędki i… szczęście w połowach! Na zbliżających 21 kwietnia się zajęciach ruchowych mali sportowcy będą ćwiczyć zręczność i cierpliwość, łowiąc małe piłeczki. Udział w zajęciach jest bezpłatny!

Czas otworzyć sezon wędkarski! Choć sport ten wymaga przede wszystkim odpowiednich warunków w postaci akwenu czy odpowiedniego sprzętu, to zbliżające się zajęcia dla dzieci dowiodą, że równie pyszną zabawą może być… wędkowanie na polanie! Warto zawczasu szlifować swoje umiejętności lub sprawdzić, czy to sport dla każdego.

Mali wędkarze, którzy odwiedzą nasze centrum 21 kwietnia będą ćwiczyć swoją zręczność, cierpliwość i celne oko, łowiąc piłeczki przypominające te do gry w golfa. Na najbardziej wytrwałych czekają drobne nagrody niespodzianki! Miłośnicy bardziej rekreacyjnych sportów będą mogli zagrać również w minigolfa na specjalnie wyznaczonych polach, natomiast najmłodsze dzieci będą ćwiczyć zdolności manualne w zręcznościowych grach stołowych.

Serdecznie zapraszamy na „Rodzinne spotkanie ze sportem”, które odbędzie się 21 kwietnia od 12:00 do 18:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Częstochowa ul. Krakowska 10
Poczesna

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty