14.05.2018 W zdrowym ciele, zdrowy duch!

 

 

18 i 19 maja skupieni będziemy wokół promocji zdrowia i atrakcji związanych z ruchem i świadomym stylem życia. W piątek i sobotę na odwiedzających centrum czekają Targi zdrowia i minerałów, na których goście skorzystają z porad medycznych oraz zaopatrzą się w zdrową żywność, kosmetyki, a nawet kamienie szlachetne. Dodatkowo w sobotę na dzieci czekają zajęcia sportowe ze znaną piłeczką „zośką”. Wstęp bezpłatny!

Wiosenna edycja Targów zdrowia i urody skupiona będzie na nowinkach z dziedziny dietetyki, kosmetologii i medycyny. Odwiedzający Targi będą mieć okazję skorzystać z porad ekspertów i uzyskać informacje m.in. na temat kręgarstwa, masaży leczniczych, bioenergoterapii, naturalnych suplementów oraz innych rozwiązań z zakresu medycyny niekonwencjonalnej. Kosmetolodzy będą udzielać informacji na temat kosmetyków do pielęgnacji twarzy, natomiast na stoiskach medycyny naturalnej wszyscy chętni zaopatrzą się w maści, pasty do zębów, kremy czy mydła.

Targi zdrowia będą okazją do nabycia zdrowej żywności, kosmetyków i innych drobiazgów. Na stoiskach będą dostępne naturalne miody, herbaty i owoce ajurwedyjskie oraz przyprawy z Indii. Nie zabraknie barwnych minerałów i kamieni szlachetnych, a dodatkową atrakcją będą pokazy fitness.

Moc atrakcji przygotowano również dla dzieci. Fani gier i aktywności fizycznej wezmą udział w zajęciach, gdzie główną rolę odegra znana wszystkim „zośka”. Mała, miękka piłeczka posłuży do wykonywania ćwiczeń i oryginalnych trików pod okiem wykwalifikowanego trenera. Rzuty do bramki będą sprawdzać celność maluchów, natomiast tor z przeszkodami zmierzy wytrzymałość uczestników zabaw. Zwycięzcy zabaw otrzymają drobne upominki!

Serdecznie zapraszamy na targi zdrowia i minerałów oraz atrakcje sportowe dla dzieci, które odbędą się 18 i 19 maja. Konsultacje i stoiska z produktami będą dostępne od godz. 10:00 do 19:00. Sobotnie zajęcia dla maluchów będą prowadzone w godz.: 12:00-18:00.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Częstochowa ul. Krakowska 10
Poczesna

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty