Moda i blog

 
 •   Komentarze ()
  17 sie 2017

  Jak zachować letnią opaleniznę dzięki odpowiedniej diecie?

  Bladą skórę postrzegamy ją jako niezdrową i nieatrakcyjną. Wszyscy – nawet ci, którzy z troski o zdrowie stosują silne filtry przeciwsłoneczne – chcą być opaleni na brąz. Ciemna skóra nie kojarzy nam się już bowiem z pracą na polu, tylko ze sportem uprawianym na świeżym powietrzu, zabawą na plaży czy w morskich falach, podróżowaniem – jednym słowem z aktywnym i ciekawym trybem życia. Dziś zdradzamy kilka sposobów jak można przedłużyć opaleniznę dzięki odpowiedniej diecie.

  Czytaj całość  

 •   Komentarze ()
  10 sie 2017

  Wakacyjna stylizacja w czerni i bieli

  Lato sprzyja noszeniu żywych kolorów, ale nie oznacza to że powinniśmy rezygnować z klasycznych barw takich jak czerń i biel. Wszystko zależy od naszej pomysłowości, bo taka stylizacja może być równie wygodna jak i praktyczna. Sprawdźcie propozycję Mary.

  Czytaj całość  

 •   Komentarze ()
  09 sie 2017

  Jak wybrać idealny plecak do szkoły?

  Czas płynie nieubłaganie i zanim się obejrzymy zabrzmi pierwszy szkolny dzwonek. Sierpień to idealny czas na skompletowanie wyprawki. A najważniejszy zakup to oczywiście… plecak! Jak kupić ten idealny plecak do szkoły? Jakie są najnowsze trendy? Zapraszamy na nowy wpis.

  Czytaj całość  

 •   Komentarze ()
  04 sie 2017

  Wygodna stylizacja idealna na podróż

  Podróżowanie wiąże się najczęściej z koniecznością siedzenia przez wiele godzin, dlatego ubrania na taką okazję powinny być możliwie wygodne. Nasza stylistka Pani Krystyna zaproponowała zestaw, który się sprawdzi na wiele okazji - łączy najmocniejsze trendy z wygodą.

  Czytaj całość  

 •   Komentarze ()
  01 sie 2017

  Jedziemy na urlop! Co spakować do wakacyjnej walizki?

  Czas wakacji to dla wielu z nas czas wymarzonych urlopów i dalekich podróży. Aby wyjazd był udany i spokojny, musimy dobrze się zastanowić co warto spakować do urlopowej walizki. Zapraszamy na wpis Darii i Mikołaja, którzy zdradzają czego nie może zabraknąć w ich bagażu.

  Czytaj całość  

 •   Komentarze ()
  27 lip 2017

  Letnie wyprzedaże – co warto kupić?

  Letnie wyprzedaże trwają, ceny są coraz niższe i nie trudno stracić głowę, kiedy się widzi tyle okazji. Dziś podpowiadamy jak kupować, żeby z zakupów wyjść zadowolonym i nie wydać na nie całej pensji.

  Czytaj całość  

 •   Komentarze ()
  24 lip 2017

  Czy w centrum handlowym znajdziemy miejsce do pracy?

  Praca freelancera ma swoje plusy i minusy. Podstawowym plusem jest jednak to, że mając ze sobą komputer, przenośne biuro można otworzyć praktycznie wszędzie, nawet w centrum handlowym. Drugą zaletą wolnego zawodu jest brak dress codu. Zapraszamy na nowy wpis Sylwii.

  Czytaj całość  

 •   Komentarze ()
  20 lip 2017

  Romantyczna stylizacja na lato

  Pachnące kwiaty, promienie słońca i wolny czas. Wakacje… kto ich nie uwielbia? Dobry nastrój sprawia, że częściej zakładamy kolorowe ubrania i mamy ochotę na modowe eksperymenty. Popularnym motywem letnich kolekcji są kwieciste printy, które przywołują na myśl romantyczne wieczory i sielankę.

  Czytaj całość  

 •   Komentarze ()
  17 lip 2017

  Elegancko i wygodnie latem

  Na co dzień, do biura czy na spotkanie - elegancka, wygodna i przewiewna stylizacja latem to podstawa. Zobaczcie co tym razem zaproponowała nasza stylistka, Pani Krystyna.

  Czytaj całość  

 •   Komentarze ()
  14 lip 2017

  Najważniejsze trendy w dietetyce

  Liczba diet – popularnych, ekstremalnych, dziwnych, kontrowersyjnych i innych – rośnie lawinowo. Dziś każdy może znaleźć taki sposób odżywiania, który nie zmusza do rezygnowania z ulubionych potraw, jednocześnie obiecując utratę zbędnych kilogramów.

  Czytaj całość  

 
 
  fashion and blog
NAJPOPULARNIEJSZE