Materiały dla prasy

 
 • 22.01.2019

  Zimowy teatrzyk i warsztaty karnawałowe w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

  Czas na zimowe zabawy! Dzieci odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Poczesna 26 stycznia wezmą udział w warsztatach karnawałowych, a 27 stycznia obejrzą spektakl o chłopcu z Grenlandii. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 14.01.2019

  Wypróbuj lacrosse! – zajęcia sportowe dla dzieci

  Wraz z nowym rokiem nadszedł czas na nowe wyzwania! 19 stycznia mali goście odwiedzający Centrum Handlowe Auchan Poczesna poznają tajniki gry w lacrosse, sprawdzając szybkość, celność i kreatywność. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 16.12.2018

  Jarmark świąteczny w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

  Ręcznie wykonane ozdoby choinkowe i stroiki, biżuteria, kamienie naturalne czy skórzane akcesoria będą wspaniałym prezentem świątecznym. Poszukujących perełek rękodzielniczych Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza od 13 do 16 grudnia na jarmark świąteczny. 

   

  Więcej  

   
 • 11.12.2018

  Jeździmy na nartach bez śniegu! – zajęcia sportowe dla dzieci

  Zima tuż za rogiem, a więc czas na narty! 15 grudnia mali goście odwiedzający Centrum Handlowe Auchan Poczesna poznają tajniki jazdy na nartach, a wszystko to w ciepłym wnętrzu galerii i bez śniegu! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 07.12.2018

  Święty Mikołaj zawita do Centrum Handlowego Auchan Poczesna

  Czy wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne? Już 6 grudnia wszystkie maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Poczesna będą miały okazję przywitać się ze świętym Mikołajem. W programie również mikołajkowe gry, zabawy, konkursy i warsztaty tworzenia dekoracji świątecznych. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 27.11.2018

  Wyrusz w podróż do świątecznej wioski Smerfów – teatrzyk dla dzieci

  „Hej Smerfy, zbliża się niebezpieczeństwo – to Gargamel!” -  zgodnie ze słowami piosenki małe, niebieskie stworki już wkrótce czeka wiele ciekawych przygód, ale też niebezpieczeństw. 2 grudnia Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza na teatrzyk, który przeniesie maluchy do świątecznej wioski Smerfów.

   

  Więcej  

   
 • 15.11.2018

  Wyjątkowe gry domowe – zajęcia sportowe dla dzieci

  Planszówki, gry w klasy, gumę i na skakance to tylko niektóre z aktywności czekających na pełne energii dzieci. Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza 17 listopada na zajęcia z cyklu „Rodzinne spotkania ze sportem”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 30.10.2018

  Baltazar Gąbka zawita do Centrum Handlowego Auchan Poczesna

  4 listopada mali goście Centrum Handlowego Auchan Poczesna przeniosą się do Krainy Deszczowców, aby pomóc z uwolnieniu słynnego naukowca Baltazara Gąbki. Maluchom pomoże niezastąpiony Smok Wawelski i słynny kucharz Bartolini herbu Zielona Pietruszka. Wstęp bezpłatny.       

   

  Więcej  

   
 • 22.10.2018

  XIII edycja targów budowlanych w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

  Zainteresowanych budową domu, remontem czy aranżacją wnętrz Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza na Targi budowlane i wyposażenia domu. Wydarzenie, które odbędzie się 27 i 28 października zgromadzi specjalistów i znane marki z segmentu budowy i wystroju domu. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 16.10.2018

  Piłkę łap, czyli Squap! – zajęcia sportowe dla dzieci

  Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza wszystkie dzieci 20 października na kolejne zajęcia z cyklu „Rodzinne spotkania ze sportem”. Uczestnicy mogą liczyć na moc zabawy i zdrowego wysiłku, a wszystko to dzięki grze z piłeczką Squap. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Częstochowa ul. Krakowska 10
Poczesna

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty