Materiały dla prasy

 
 • 15.08.2018

  Wiosłujemy ile tchu! – zajęcia sportowe dla dzieci

  Wiosłowanie w galerii? Czemu nie! 18 sierpnia mali goście Centrum Handlowego Auchan Poczesna mogą liczyć na moc zabawy i zdrowego wysiłku, a wszystko to dzięki wakacyjnej odsłownie cyklu „Rodzinne spotkania ze sportem”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 01.08.2018

  Wędrujemy z Jasiem i Małgosią – bezpłatny teatrzyk dla dzieci w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

  Czy Jaś i Małgosia zdołają wymknąć się z chaty Baby Jagi? Już 5 sierpnia mali widzowie sceny teatralnej w Centrum Handlowym Auchan Poczesna obejrzą współczesną adaptację popularnej baśni braci Grimm, w której ważną rolę odegra… aktywność fizyczna! Udział w przedstawieniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 01.08.2018

  Weź udział w warsztatach i stwórz własny plecak!

  Lato w pełni, więc czas na wycieczkę! Przydadzą się wygodne plecaki, które można łatwo stworzyć według własnych pomysłów i preferencji. Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza już 4 sierpnia na warsztaty kreatywne, na których powstaną oryginalne sportowe plecaki na jedno ramię. Wstęp wolny!  

   

  Więcej  

   
 • 17.07.2018

  Lato w mieście na wesoło! – atrakcje dla maluchów w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

  Lato w mieście nam niestraszne! Nauka żonglerki, budowa zamku, tworzenie lalek teatralnych czy gra w kręgle to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają już wkrótce na dzieci w różnym przedziale wiekowym. Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza wszystkie maluchy 21 lipca na kreatywne animacje i moc wesołej zabawy. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 28.06.2018

  W poszukiwaniu skarbu piratów – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Ahoj przygodo! Wszyscy na pokład, żagle w górę, czas wypłynąć na szerokie wody! Już 1 lipca maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Poczesna wezmą udział w przedstawieniu teatralnym, które przeniesie je do świata piratów i wielkich skarbów. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 21.06.2018

  Zadbaj o bezpieczne wakacje i odbierz opaskę dla dziecka

  Już wkrótce rozpocznie się sezon letnich wyjazdów rodzinnych. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Centrum Handlowe Auchan Poczesna organizuje akcję pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. 23 i 24 czerwca będzie można otrzymać dla swojej pociechy bezpłatną opaskę na rękę, na której znajduje się miejsce do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów.

   

  Więcej  

   
 • 12.06.2018

  Cyrkowe atrakcje w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

  Takich sportowych wyzwań jeszcze nie było! Już 16 czerwca Centrum Handlowe Auchan Poczesna zamieni się w cyrkowe kulisy, gdzie maluchy będą mogły zmierzyć się w wesołych akrobacjach. Miniszczudła czy buty klauna to tylko niektóre z atrakcji. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 29.05.2018

  Dobre maniery to prawdziwy skarb! – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  3 czerwca mali widzowie sceny teatralnej w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przeniosą się do średniowiecznej Polski, gdzie nie zabraknie dzielnych rycerzy, bogatych szlachciców, ciekawej kultury dworskiej, a także… nauki dobrych manier! Udział w przedstawieniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 22.05.2018

  Przygotuj wyjątkowy upominek na Dzień Matki!

  Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Warto z tej okazji własnoręcznie przygotować oryginalny upominek. Najbliższą okazją do tego będą rodzinne warsztaty kreatywne, które odbędą się 27 maja w Centrum Handlowym Auchan Poczesna. Podczas zajęć będzie można udekorować białe parasole. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 15.05.2018

  W zdrowym ciele, zdrowy duch! – atrakcje w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

  18 i 19 maja w Centrum Handlowym Auchan Poczesna skupiony będzie wokół promocji zdrowia i atrakcji związanych z ruchem i świadomym stylem życia. W piątek i sobotę na gości czekają Targi zdrowia i minerałów, na których goście skorzystają z porad medycznych oraz zaopatrzą się w zdrową żywność, kosmetyki, a nawet kamienie szlachetne. Dodatkowo w sobotę na dzieci czekają zajęcia sportowe ze znaną piłeczką „zośką”. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Częstochowa ul. Krakowska 10
Poczesna

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty