Materiały dla prasy

 
 • 03.10.2018

  Poznaj sztukę wikliniarstwa – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Oryginalne ozdoby z wikliny stworzą własnoręcznie najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Poczesna. W październiku dzieci będą miały okazję cofnąć się w czasie i podobnie jak dziadkowie stworzyć zabawki wyłącznie z naturalnych materiałów, czyli drewna czy wikliny. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 03.10.2018

  Teatrzyk „Kocmołuszek” w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

  Książę i Księżna Brudasowie oraz ich syn Kocmołuszek zapraszają najmłodszych widzów na spektakl pełen oryginalnych postaci i nietypowych przygód. Teatrzyk poruszający zagadnienia związane z higieną odbędzie się 7 października w Centrum Handlowym Auchan Poczesna. Wstęp bezpłatny. 

   

  Więcej  

   
 • 24.09.2018

  Zorganizuj czas swojemu dziecku i wybierz zajęcia pozaszkolne

  Język francuski, lekcje baletu czy może karate? Każdy znajdzie coś dla siebie na zbliżających się targach zajęć pozaszkolnych. Goście odwiedzający Centrum Handlowe Auchan Poczesna 29 i 30 września zapoznają się z szeroką ofertą zajęć rekreacyjnych czy edukacyjnych i wybiorą odpowiednie, dostosowane do zainteresowań dzieci. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 11.09.2018

  Dziki Zachód dla każdego! – zajęcia sportowe dla dzieci

  Rok szkolny rozpoczynamy w westernowym stylu! 15 września mali goście Centrum Handlowego Auchan Poczesna mogą liczyć na moc zabawy i zdrowego wysiłku, a wszystko to dzięki konnym wyścigom i zmaganiach z lassem i łukiem.  Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 29.08.2018

  Bezpieczeństwo na drodze to prosta sprawa! Sobotnie atrakcje dla dzieci

  1 września maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Poczesna wezmą udział w zabawach w ramach akcji edukacyjnej „Odblaskowi.pl”. Uczestnicy wydarzenia odbiorą bezpłatne opaski odblaskowe, które zwiększą bezpieczeństwo na drodze po zmroku. Centrum będzie również partnerem sobotniej akcji w Parku Lisiniec „Bezpieczna droga do szkoły”. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 29.08.2018

  Teatrzyk o smutnej królewnie w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

  Czy królewny bywają smutne? Jaki może być powód? Odpowiedzi na te pytania znajdą maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Poczesna. Przedstawienie, które odbędzie się 2 września, przeniesie dzieci do świata magicznych lamp i złych czarodziejów. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 15.08.2018

  Wiosłujemy ile tchu! – zajęcia sportowe dla dzieci

  Wiosłowanie w galerii? Czemu nie! 18 sierpnia mali goście Centrum Handlowego Auchan Poczesna mogą liczyć na moc zabawy i zdrowego wysiłku, a wszystko to dzięki wakacyjnej odsłownie cyklu „Rodzinne spotkania ze sportem”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 01.08.2018

  Wędrujemy z Jasiem i Małgosią – bezpłatny teatrzyk dla dzieci w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

  Czy Jaś i Małgosia zdołają wymknąć się z chaty Baby Jagi? Już 5 sierpnia mali widzowie sceny teatralnej w Centrum Handlowym Auchan Poczesna obejrzą współczesną adaptację popularnej baśni braci Grimm, w której ważną rolę odegra… aktywność fizyczna! Udział w przedstawieniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 01.08.2018

  Weź udział w warsztatach i stwórz własny plecak!

  Lato w pełni, więc czas na wycieczkę! Przydadzą się wygodne plecaki, które można łatwo stworzyć według własnych pomysłów i preferencji. Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza już 4 sierpnia na warsztaty kreatywne, na których powstaną oryginalne sportowe plecaki na jedno ramię. Wstęp wolny!  

   

  Więcej  

   
 • 17.07.2018

  Lato w mieście na wesoło! – atrakcje dla maluchów w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

  Lato w mieście nam niestraszne! Nauka żonglerki, budowa zamku, tworzenie lalek teatralnych czy gra w kręgle to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają już wkrótce na dzieci w różnym przedziale wiekowym. Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza wszystkie maluchy 21 lipca na kreatywne animacje i moc wesołej zabawy. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Częstochowa ul. Krakowska 10
Poczesna

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty