Materiały dla prasy

 
 • 12.03.2019

  Fitness na wiosnę! – zajęcia sportowe dla dzieci

  Wiosnę witamy w fitnessowym stylu, a więc na stacjonarnych rowerach, minitrampolinach, z hantlami i skakankami w dłoniach! 16 marca mali goście odwiedzający Centrum Handlowe Auchan Poczesna będą ćwiczyć formę przed nadejściem sezonu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 21.02.2019

  Ferie pełne zabawy w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

  Tysiące klocków i balonów, zajęcia kreatywne i plastyczne, a także konkursy i moc zabawy czeka na odwiedzających 23 lutego Centrum Handlowe Auchan Poczesna. Atrakcje z okazji zakończenia ferii zimowych to program bezpłatnych zabaw dla dzieci w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach.

   

  Więcej  

   
 • 19.02.2019

  O chłopcu, który uratował zimę – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Czy mały chłopiec może pomóc Królowej Zimie uratować krainę lodu przed topnieniem? Potrzebna będzie odwaga i nie lada poświęcenie! Już 24 lutego dzieci odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Poczesna obejrzą przedstawienie pt. „Najjaśniejsza gwiazda”. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 11.02.2019

  Weź udział w walentynkowej zabawie i uwiecznij swoją miłość!

  W Dniu Świętego Walentego w Centrum Handlowym Auchan Poczesna na zakochanych czekają słodkie niespodzianki. Aby je zdobyć, trzeba wykonać zadanie nietuzinkowej pary bohaterów – pięknej damy i niezwykle wysokiego dżentelmena. Dodatkowo zakochani będą mogli uwiecznić swoje uczucia na fotografii. Zabawa trwa od godziny 13:00 do godziny 19:00.

   

  Więcej  

   
 • 22.01.2019

  Zimowy teatrzyk i warsztaty karnawałowe w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

  Czas na zimowe zabawy! Dzieci odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Poczesna 26 stycznia wezmą udział w warsztatach karnawałowych, a 27 stycznia obejrzą spektakl o chłopcu z Grenlandii. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 14.01.2019

  Wypróbuj lacrosse! – zajęcia sportowe dla dzieci

  Wraz z nowym rokiem nadszedł czas na nowe wyzwania! 19 stycznia mali goście odwiedzający Centrum Handlowe Auchan Poczesna poznają tajniki gry w lacrosse, sprawdzając szybkość, celność i kreatywność. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 16.12.2018

  Jarmark świąteczny w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

  Ręcznie wykonane ozdoby choinkowe i stroiki, biżuteria, kamienie naturalne czy skórzane akcesoria będą wspaniałym prezentem świątecznym. Poszukujących perełek rękodzielniczych Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza od 13 do 16 grudnia na jarmark świąteczny. 

   

  Więcej  

   
 • 11.12.2018

  Jeździmy na nartach bez śniegu! – zajęcia sportowe dla dzieci

  Zima tuż za rogiem, a więc czas na narty! 15 grudnia mali goście odwiedzający Centrum Handlowe Auchan Poczesna poznają tajniki jazdy na nartach, a wszystko to w ciepłym wnętrzu galerii i bez śniegu! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 07.12.2018

  Święty Mikołaj zawita do Centrum Handlowego Auchan Poczesna

  Czy wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne? Już 6 grudnia wszystkie maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Poczesna będą miały okazję przywitać się ze świętym Mikołajem. W programie również mikołajkowe gry, zabawy, konkursy i warsztaty tworzenia dekoracji świątecznych. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 27.11.2018

  Wyrusz w podróż do świątecznej wioski Smerfów – teatrzyk dla dzieci

  „Hej Smerfy, zbliża się niebezpieczeństwo – to Gargamel!” -  zgodnie ze słowami piosenki małe, niebieskie stworki już wkrótce czeka wiele ciekawych przygód, ale też niebezpieczeństw. 2 grudnia Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza na teatrzyk, który przeniesie maluchy do świątecznej wioski Smerfów.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Częstochowa ul. Krakowska 10
Poczesna

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty