Materiały dla prasy

 
 • 13.03.2018

  Szlifuj formę na wiosnę i zabezpiecz swój rower przed kradzieżą!

  Wiosna zbliża się wielkimi krokami, czas zadbać o formę fizyczną. Wszystkich miłośników jazdy na rowerach Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza do udziału w wydarzeniu z cyklu „Rodzinne spotkania ze sportem”, które odbędzie się 17 marca. Nie zabraknie konkursów i zabaw sprawnościowych. Będzie można także oznakować rower i zabezpieczyć go przed kradzieżą. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 27.02.2018

  Uratuj las z leśnikiem – bezpłatny spektakl dla dzieci

  Jak uratować ukochany las, który zaczyna schnąć? Dowiedzą się tego wszystkie dzieci, które w najbliższą niedzielę 4 marca zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Poczesna. Wraz z dzielnym leśnikiem maluchy wyruszą na ratunek marniejącym drzewom. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 20.02.2018

  Rebel Electro – po raz pierwszy w portfolio Immochan Polska

  Od 10 lutego klienci Centrum Handlowego Auchan Poczesna mogą korzystać z asortymentu salonu Rebel Electro oferującego sprzęt RTV i AGD, elektronikę oraz systemy audio do domów i samochodów. Jest to pierwszy salon tej marki otwarty w centrach handlowych zarządzanych przez Immochan Polska. 

   

  Więcej  

   
 • 16.02.2018

  Lewitując z piłkami

  Komuś znudziła się tradycyjna gra w siatkówkę, piłkę nożną lub koszykówkę? Tenis i ping pong to również za mało? Poszukujących zupełnie nowej rozrywki z piłkami w roli głównej Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza na wielką zabawę z lewitującymi piłeczkami. Już 17 lutego kolejna zabawa z cyklu „Rodzinne spotkania ze sportem”.

   

  Więcej  

   
 • 06.02.2018

  Magiczny medalion

  Małe, znane wszystkim niebieskie stworki już wkrótce czeka wiele ciekawych przygód i nieoczekiwanych zwrotów akcji. 11 lutego Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza na teatrzyk, który przeniesie maluchy do magicznej wioski, w której dochodzi do dziwnych i zabawnych zdarzeń.

   

  Więcej  

   
 • 31.01.2018

  Zimowy zawrót głowy, czyli kreatywne ferie

  Już w najbliższą niedzielę 4 lutego w Centrum Handlowym Auchan Poczesna na najmłodszych czekają liczne atrakcje. Będzie twórczo, kolorowo i przede wszystkim wesoło. Dzieci wezmą udział w licznych zabawach, grach, warsztatach oraz ciekawych konkursach z upominkami. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 24.01.2018

  Weź udział w karnawałowych warsztatach!

  Udana zabawa karnawałowa nie obędzie się bez barwnych strojów i masek, które łatwo wykonać samodzielnie. Już 27 stycznia Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza małych gości na warsztaty, które pozwolą dać upust pokładom kreatywnym i rozwinąć zdolności manualne dzieci. Wstęp wolny!  

   

  Więcej  

   
 • 22.01.2018

  Targi zdrowia i urody w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

  27 i 28 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Poczesna odbędą się dwudniowe targi zdrowia i urody poruszające problemy z zakresu medycyny tradycyjnej i niekonwencjonalnej. W programie porady specjalistów, wykłady oraz konsultacje. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 16.01.2018

  Pokaż, jaką masz moc!

  Gotowi na wielkie zmagania siłowe? Nowy rok przywitamy nowym planem treningowym, po którym żaden WF nie będzie straszny. Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza 20 stycznia na pierwsze w tym roku zajęcia z cyklu pt.: „Rodzinne spotkania ze sportem”. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 10.01.2018

  Poznaj historię Króla Mrozu

  Czy radość w Krainie Wiecznego Zimna jest możliwa, a Królowa Śniegu może mieć dobre serce? Spektakl dla dzieci, choć nie zmrozi krwi w żyłach to przeniesie widzów do niezwykłej, skutej mrozem krainy, gdzie wszystko może się zdarzyć. Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza 14 stycznia na bezpłatne przedstawienie o zimowej tematyce.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Częstochowa ul. Krakowska 10
Poczesna

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty