Materiały dla prasy

 
 • 15.08.2017

  Tańcz do utraty tchu! – rodzinne spotkanie ze sportem

  Lato jest świetną porą, by doskonalić swoje umiejętności w tańcu. Okazją do poznania nowych kroków i figur będą warsztaty taneczne pod hasłem „Roztańczone wakacje”, które odbędą się 19 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Poczesna.

   

  Więcej  

   
 • 15.08.2017

  Poznaj historię morskich stworzeń i wyrusz w podróż do Rosji

  Przed nami jeszcze kilka tygodni wakacji, w trakcie których można odbyć wiele ciekawych podróży. Już w najbliższą sobotę 12 sierpnia Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza dzieci i ich rodziców na kolejne spotkanie z cyklu „Palcem po mapie”. Tym razem będzie można wyruszyć w teatralną wyprawę na dno oceanu i poznać elementy kultury rosyjskiej. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 18.07.2017

  Urodzinowe atrakcje na sportowo

  Gotowi, do biegu, start! Z okazji urodzin Centrum Handlowego Auchan Poczesna 23 lipca odbędzie się urodzinowy bieg na dystansie 5 i 10 kilometrów. Na uczestników imprezy „Biegnij po nagrody” czeka mnóstwo atrakcyjnych nagród i upominków.

   

  Więcej  

   
 • 10.07.2017

  Czas rozpocząć letnie sportowe rywalizacje!

  Lato to znakomity czas na to, by zadbać o swą kondycję. Z pewnością pomoże w tym udział w  kolejnym spotkaniu z cyklu „Rodzinne spotkania ze sportem”, które odbędzie się 15 lipca w Centrum Handlowym Auchan Poczesna. Tym razem najmłodsi będą rywalizować ze sobą w licznych turniejach sportowych.

   

  Więcej  

   
 • 04.07.2017

  Wyruszamy na przygodę do smerfnej wioski i roztańczonej Hiszpanii

  Lato jest pełne dobrej zabawy i przygód. Nie zabraknie ich z pewnością podczas kolejnego spotkania z cyklu „Palcem po mapie”, które odbędzie się 8 lipca. Na najmłodszych czeka moc atrakcji; razem ze smerfami wyruszą na fascynującą, teatralną wyprawę, a następnie odwiedzą słoneczną krainę Don Kiszota.

   

  Więcej  

   
 • 20.06.2017

  Daj dziecku opaskę na rękę, zadbaj o bezpieczeństwo podczas wakacji

  Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Poczesna rozpocznie się akcja „Bezpieczne wakacje”, skierowana do rodziców i dzieci. Przez dwa dni będzie można otrzymać dla swoich pociech bezpłatne opaski-niezgubki, na których znajduje się miejsce na wpisanie numeru telefonu do rodzica lub opiekuna. Wpisanie kontaktu jest niezwykle ważne, w przypadku gdy dziecko zniknie nam z oczu podczas wakacji.

   

  Więcej  

   
 • 13.06.2017

  Łapiemy formę na wakacje na ekstremalnym placu zabaw

  Już 17 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Poczesna rozpoczyna się kolejna sportowa przygoda! Tym razem wszyscy miłośnicy ruchu będą mogli m.in. potrenować skakanie na wielkim dmuchańcu i minitrampolinach oraz poćwiczyć równowagę i uchwyt na drabinkach wspinaczkowych.

   

  Więcej  

   
 • 06.06.2017

  Wyruszmy razem w podróż do dalekiej Australii!

  10 czerwca podczas spotkania z cyklu „Palcem po mapie” najmłodsi wybiorą się w podróż do dalekiej Australii. Centrum Handlowe Auchan Poczesna przygotowało na ten dzień moc atrakcji. Dzieci poznają krainę kangurów i koali, wezmą udział w warsztatach kreatywnych, grach i zabawach sportowych oraz obejrzą teatrzyk pt. „Eliksir zdrowia”.

   

  Więcej  

   
 • 30.05.2017

  Czas dziecięcych radości – świętujemy Dzień Dziecka

  Niech tegoroczny Dzień Dziecka będzie wyjątkowo kreatywny, radosny i rodzinny! 3 czerwca Centrum Handlowe Auchan Poczesna przygotowało dla najmłodszych i ich rodziców moc atrakcji: konkursy z nagrodami, warsztaty kreatywne, malowanie buziek oraz kultowe gry i zabawy.

   

  Więcej  

   
 • 25.05.2017

  Synowie i córki, dla kochanej mamy czas tworzyć laurki!

  Pięknie wykonana i wręczona laurka z okazji Dnia Matki wywoła uśmiech na ustach każdej mamy. Podczas warsztatów plastycznych, które odbędą się 26 maja w Centrum Handlowym Auchan Poczesna najmłodsi wykonają oryginalne prezenty dla swoich mam i poznają dwie wyjątkowe techniki ich ozdabiania - scrapbooking i kolaż.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Częstochowa ul. Krakowska 10
Poczesna

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty