Materiały dla prasy

 
 • 14.05.2019

  Bąbelkowy football dla najmłodszych w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

  Dwie dmuchane kule, w nich zawodnicy, rozgrywka jeden na jednego i moc śmiechu gwarantowana! Już 18 maja Centrum Handlowe Auchan Poczesna organizuje zajęcia z cyklu „Rodzinne spotkania ze sportem”, w których główną rozgrywką będzie booble football. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 24.04.2019

  Przedstawienie o początkach państwa polskiego w Centrum Auchan Poczesna

  Już 28 kwietnia mali goście Centrum Handlowego Auchan Poczesna przeniosą się do znanej osady Biskupin, aby zobaczyć jak wyglądało życie w pradawnej Polsce. Dzieci wezmą czynny udział w przedstawieniu oraz poznają dawne zwyczaje i tradycje. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 10.04.2019

  Kręgle w różnych odsłonach – zajęcia sportowe dla dzieci

  Mała, choć ciężka kula, ogromny tor, co nieco wysiłku fizycznego, a także moc emocji i dziesiątki uśmiechów to recepta na doskonałą sobotę! Już 13 kwietnia Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza wszystkie dzieci na „Rodzinne spotkania ze sportem”, w których główną rozgrywką będzie gra w kręgle.

   

  Więcej  

   
 • 09.04.2019

  Poczuj smak Wielkanocy! – weekend pełen świątecznych atrakcji

  Wszystkich poszukujących nietuzinkowych produktów i świątecznych inspiracji Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza od 11 do 14 kwietnia na wielkanocny jarmark. 14 kwietnia na dzieci czekają warsztaty kreatywne, podczas których powstaną wielkanocne ozdoby. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 25.03.2019

  Niebieskie stworki w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

  „Hej smerfy, zbliża się niebezpieczeństwo – to Gargamel!” -  zgodnie ze słowami piosenki małe, niebieskie stworki już wkrótce czeka wiele ciekawych przygód i nieoczekiwanych zwrotów akcji. 31 marca w Centrum Handlowym Auchan Poczesna odbędzie się bezpłatny teatrzyk dla dzieci.

   

  Więcej  

   
 • 12.03.2019

  Fitness na wiosnę! – zajęcia sportowe dla dzieci

  Wiosnę witamy w fitnessowym stylu, a więc na stacjonarnych rowerach, minitrampolinach, z hantlami i skakankami w dłoniach! 16 marca mali goście odwiedzający Centrum Handlowe Auchan Poczesna będą ćwiczyć formę przed nadejściem sezonu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 21.02.2019

  Ferie pełne zabawy w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

  Tysiące klocków i balonów, zajęcia kreatywne i plastyczne, a także konkursy i moc zabawy czeka na odwiedzających 23 lutego Centrum Handlowe Auchan Poczesna. Atrakcje z okazji zakończenia ferii zimowych to program bezpłatnych zabaw dla dzieci w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach.

   

  Więcej  

   
 • 19.02.2019

  O chłopcu, który uratował zimę – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Czy mały chłopiec może pomóc Królowej Zimie uratować krainę lodu przed topnieniem? Potrzebna będzie odwaga i nie lada poświęcenie! Już 24 lutego dzieci odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Poczesna obejrzą przedstawienie pt. „Najjaśniejsza gwiazda”. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 11.02.2019

  Weź udział w walentynkowej zabawie i uwiecznij swoją miłość!

  W Dniu Świętego Walentego w Centrum Handlowym Auchan Poczesna na zakochanych czekają słodkie niespodzianki. Aby je zdobyć, trzeba wykonać zadanie nietuzinkowej pary bohaterów – pięknej damy i niezwykle wysokiego dżentelmena. Dodatkowo zakochani będą mogli uwiecznić swoje uczucia na fotografii. Zabawa trwa od godziny 13:00 do godziny 19:00.

   

  Więcej  

   
 • 22.01.2019

  Zimowy teatrzyk i warsztaty karnawałowe w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

  Czas na zimowe zabawy! Dzieci odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Poczesna 26 stycznia wezmą udział w warsztatach karnawałowych, a 27 stycznia obejrzą spektakl o chłopcu z Grenlandii. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Częstochowa ul. Krakowska 10
Poczesna

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty