Materiały dla prasy

 
 • 20.06.2017

  Daj dziecku opaskę na rękę, zadbaj o bezpieczeństwo podczas wakacji

  Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Poczesna rozpocznie się akcja „Bezpieczne wakacje”, skierowana do rodziców i dzieci. Przez dwa dni będzie można otrzymać dla swoich pociech bezpłatne opaski-niezgubki, na których znajduje się miejsce na wpisanie numeru telefonu do rodzica lub opiekuna. Wpisanie kontaktu jest niezwykle ważne, w przypadku gdy dziecko zniknie nam z oczu podczas wakacji.

   

  Więcej  

   
 • 13.06.2017

  Łapiemy formę na wakacje na ekstremalnym placu zabaw

  Już 17 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Poczesna rozpoczyna się kolejna sportowa przygoda! Tym razem wszyscy miłośnicy ruchu będą mogli m.in. potrenować skakanie na wielkim dmuchańcu i minitrampolinach oraz poćwiczyć równowagę i uchwyt na drabinkach wspinaczkowych.

   

  Więcej  

   
 • 06.06.2017

  Wyruszmy razem w podróż do dalekiej Australii!

  10 czerwca podczas spotkania z cyklu „Palcem po mapie” najmłodsi wybiorą się w podróż do dalekiej Australii. Centrum Handlowe Auchan Poczesna przygotowało na ten dzień moc atrakcji. Dzieci poznają krainę kangurów i koali, wezmą udział w warsztatach kreatywnych, grach i zabawach sportowych oraz obejrzą teatrzyk pt. „Eliksir zdrowia”.

   

  Więcej  

   
 • 30.05.2017

  Czas dziecięcych radości – świętujemy Dzień Dziecka

  Niech tegoroczny Dzień Dziecka będzie wyjątkowo kreatywny, radosny i rodzinny! 3 czerwca Centrum Handlowe Auchan Poczesna przygotowało dla najmłodszych i ich rodziców moc atrakcji: konkursy z nagrodami, warsztaty kreatywne, malowanie buziek oraz kultowe gry i zabawy.

   

  Więcej  

   
 • 25.05.2017

  Synowie i córki, dla kochanej mamy czas tworzyć laurki!

  Pięknie wykonana i wręczona laurka z okazji Dnia Matki wywoła uśmiech na ustach każdej mamy. Podczas warsztatów plastycznych, które odbędą się 26 maja w Centrum Handlowym Auchan Poczesna najmłodsi wykonają oryginalne prezenty dla swoich mam i poznają dwie wyjątkowe techniki ich ozdabiania - scrapbooking i kolaż.

   

  Więcej  

   
 • 16.05.2017

  Spróbuj sił w piłkarskich trikach – zostań strzelcem Panna

  Zasady gry w piłkę nożną są doskonale znane miłośnikom tej dyscypliny sportu. Panna football jest najnowszym sposobem gry w ulicznej odmianie piłki nożnej. Mecz rozgrywany jest między dwoma lub czterema zawodnikami na specjalnym okrągłym boisku. Zasady tej gry będzie można poznać już 20 maja w Centrum Handlowym Auchan Poczesna. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 30.04.2017

  Poczuj radość zakupów i ciesz się sezonem grillowym

  Najwyższy czas rozpocząć sezon grillowy! Od 28 kwietnia do 14 maja Centrum Handlowe Auchan Poczesna przygotowało dla swoich klientów wyjątkową promocję, w której do wygrania są akcesoria do grilla, niezastąpione podczas wspólnych majowych spotkań ze znajomymi.

   

  Więcej  

   
 • 19.04.2017

  Znajdź inspirację do domu na wiosennych targach budowlanych

  Planujesz remont swojego domu? A może szukasz porad ekspertów? Wszystko, czego trzeba, aby wygodnie i nowocześnie urządzić swoje cztery kąty i ogród, będzie można znaleźć w Centrum Handlowym Auchan Poczesna. Od najbliższego piątku w galerii handlowej rozpoczną się wiosenne targi budowlane. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 04.04.2017

  Wyrusz w teatralną przygodę i odwiedź Indie!

  Oryginalne smaki, piękne kolory i niezwykłe tradycje Indii będą mogły poznać dzieci podczas bezpłatnych warsztatów z cyklu „Palcem po mapie” w Centrum Handlowym Auchan Poczesna. Już 8 kwietnia odbędzie się tam pełne egzotyki spotkanie dla najmłodszych, podczas którego będzie można również obejrzeć spektakl pt. „W krainie wróżek”. Wstęp wolny

   

  Więcej  

   
 • 29.03.2017

  Przygotuj kolorowe pisanki

  Wszystkich tych, którzy chcieliby wpuścić wiosnę do domu i wcześniej przygotować wielkanocne pisanki, Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza na rodzinne warsztaty kreatywne, które odbędą się 1 kwietnia. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Częstochowa ul. Krakowska 10
Poczesna

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty