Materiały dla prasy

 
 • 15.05.2018

  W zdrowym ciele, zdrowy duch! – atrakcje w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

  18 i 19 maja w Centrum Handlowym Auchan Poczesna skupiony będzie wokół promocji zdrowia i atrakcji związanych z ruchem i świadomym stylem życia. W piątek i sobotę na gości czekają Targi zdrowia i minerałów, na których goście skorzystają z porad medycznych oraz zaopatrzą się w zdrową żywność, kosmetyki, a nawet kamienie szlachetne. Dodatkowo w sobotę na dzieci czekają zajęcia sportowe ze znaną piłeczką „zośką”. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 27.04.2018

  O lwie, Dorotce i blaszanym drwalu – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Już wkrótce fani bajek razem z Dorotką zostaną porwani przez tornado do magicznej krainy Oz. Jakie przygody czekają na bohaterów i czy łatwo będzie się wydostać z odległego świata? Już 6 maja Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza dzieci na przedstawienie z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 25.04.2018

  Przenieś się z Alicją do Krainy Czarów

  Chętni na podróż do Krainy Czarów? Przewodnikiem będzie znana dziewczynka o imieniu Alicja i… biały królik! Już 29 kwietnia Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza dzieci na kolejne spotkanie z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 16.04.2018

  Otwieramy sezon wędkarski! – zabawy zręcznościowe dla dzieci w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

  Przed otwarciem sezonu wędkarskiego warto sprawdzić swoje siły i poćwiczyć zarzucanie wędki i… szczęście w połowach! Na zbliżających 21 kwietnia się zajęciach ruchowych w Centrum Handlowym Auchan Poczesna mali sportowcy będą ćwiczyć zręczność i cierpliwość, łowiąc małe piłeczki. Udział w zajęciach jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 10.04.2018

  Bądź eko! – zabawy i zbiórka surowców wtórnych w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

  Czy dbanie o środowisko naturalne rzeczywiście wymaga wiele trudu i wyrzeczeń? Już 14 kwietnia goście Centrum Handlowego Auchan Poczesna przekonają się, że zachowania proekologiczne są proste, a wdrażanie ich w życie to czysta przyjemność, której towarzyszy dobra zabawa. W programie m.in. zbiórka makulatury połączona z konkursem dla szkół i tworzenie owocowych koktajli. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 20.03.2018

  Jarmark regionalny w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

  Wielkanoc tuż, tuż. Wszystkich poszukujących nietuzinkowych produktów Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza na wielkanocny jarmark. Od 22 do 25 marca na odwiedzających czekają m.in. produkty regionalne, ozdoby świąteczne, rękodzieło oraz wyjątkowa biżuteria. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 13.03.2018

  Szlifuj formę na wiosnę i zabezpiecz swój rower przed kradzieżą!

  Wiosna zbliża się wielkimi krokami, czas zadbać o formę fizyczną. Wszystkich miłośników jazdy na rowerach Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza do udziału w wydarzeniu z cyklu „Rodzinne spotkania ze sportem”, które odbędzie się 17 marca. Nie zabraknie konkursów i zabaw sprawnościowych. Będzie można także oznakować rower i zabezpieczyć go przed kradzieżą. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 27.02.2018

  Uratuj las z leśnikiem – bezpłatny spektakl dla dzieci

  Jak uratować ukochany las, który zaczyna schnąć? Dowiedzą się tego wszystkie dzieci, które w najbliższą niedzielę 4 marca zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Poczesna. Wraz z dzielnym leśnikiem maluchy wyruszą na ratunek marniejącym drzewom. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 20.02.2018

  Rebel Electro – po raz pierwszy w portfolio Immochan Polska

  Od 10 lutego klienci Centrum Handlowego Auchan Poczesna mogą korzystać z asortymentu salonu Rebel Electro oferującego sprzęt RTV i AGD, elektronikę oraz systemy audio do domów i samochodów. Jest to pierwszy salon tej marki otwarty w centrach handlowych zarządzanych przez Immochan Polska. 

   

  Więcej  

   
 • 16.02.2018

  Lewitując z piłkami

  Komuś znudziła się tradycyjna gra w siatkówkę, piłkę nożną lub koszykówkę? Tenis i ping pong to również za mało? Poszukujących zupełnie nowej rozrywki z piłkami w roli głównej Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza na wielką zabawę z lewitującymi piłeczkami. Już 17 lutego kolejna zabawa z cyklu „Rodzinne spotkania ze sportem”.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Częstochowa ul. Krakowska 10
Poczesna

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty