Materiały dla prasy

 
 • 17.10.2017

  Poznaj tajniki sztuk walki

  Bezpieczeństwo to podstawa, zwłaszcza gdy towarzyszy mu dobra zabawa! W sobotę 21 października mali goście Centrum Handlowego Auchan Poczesna będą mieć okazję poznania tajników sztuk walki. W ramach „Rodzinnych spotkań ze sportem” spróbują swoich sił w taekwondo, aikido czy krav madze. Nie wszystkie ruchy dozwolone!

   

  Więcej  

   
 • 10.10.2017

  Glina i wiklina, czyli wracamy do natury

  Znudzeni wszechobecnym plastikiem i sztucznymi tworzywami wokół? Już wkrótce dzieci będą miały okazję cofnąć się w czasie i podobnie jak dziadkowie stworzyć zabawki i ozdoby wyłącznie z naturalnych materiałów, czyli drewna, wikliny czy siana. Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza na cztery spotkania z cyklu „Akademia rzemiosła”.

   

  Więcej  

   
 • 10.10.2017

  Poznaj średniowieczne historie i wyrusz w podróż do Meksyku

  Podróż w czasie jest możliwa! Przekonają się o tym goście Centrum Handlowego Auchan Poczesna, którzy w sobotę 14 października wezmą udział w kolejnym przedstawieniu teatralnym z cyklu „Palcem po mapie”. Mali widzowie przeniosą się w czasy króla Kazimierza Jagiellończyka, żeby poznać historię młodego rzeźbiarza Wawrzusia, z kolei warsztaty kreatywne zapoznają najmłodszych z kulturą i ciekawostkami Meksyku. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 20.09.2017

  Co po szkole? - czyli wybieramy zajęcia pozalekcyjne

  Piłka nożna, język angielski, francuski czy też korepetycje z innego przedmiotu? Każdy znajdzie coś dla siebie na zbliżających się w Centrum Handlowym Auchan Poczesna targach edukacyjnych. Organizowane w dniach 23-24 września wydarzenie pozwoli zapoznać się z szeroką ofertą zajęć dla dzieci i wybrać odpowiednie, dostosowane do zainteresowań czy predyspozycji.

   

  Więcej  

   
 • 13.09.2017

  Sportowy skok w szkolny rok

  Mała, choć ciężka kula, ogromny tor, co nieco wysiłku fizycznego, a także moc emocji i dziesiątki uśmiechów to recepta na doskonałą sobotę! Już 16 września Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza wszystkie dzieci na Rodzinne spotkania ze sportem, w których główną rozgrywką będzie gra w kręgle.

   

  Więcej  

   
 • 04.09.2017

  Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze z Odblaskowi.pl

  Jak poprawić naszą widoczność na drodze po zmroku? Jakich zasad należy przestrzegać, gdy idziemy nieoświetloną drogą? To tylko niektóre z zagadnień, na jakie zwróci uwagę akcja Odblaskowi.pl, która odbędzie się 10 września w Centrum Handlowych Auchan Poczesna. Na wszystkich chętnych czekają bezpłatne opaski odblaskowe!

   

  Więcej  

   
 • 04.09.2017

  Zakochaj się we włoskiej kulturze i poznaj królewskie problemy!

  Może by tak w jesienne dni przenieść się nad Morze Śródziemne? Na wszystkie dzieci czekają w tym dniu podróżnicze warsztaty z tematem przewodnim Włoch oraz teatrzyk, który przeniesie ich do Królestwa Brudlandii. Na „Palcem po mapie” 9 września zaprasza Centrum Handlowe Auchan Poczesna.

   

  Więcej  

   
 • 29.08.2017

  Spróbuj swoich sił podczas festiwalu gier planszowych!

  Mała rozgrzewka przed rozpoczęciem roku szkolnego? 3 września Centrum Handlowe Auchan Poczesna zapewni wszystkim gościom moc atrakcji w duchu rywalizacji, współpracy i dobrej zabawy. Najmłodsi wraz z opiekunami wezmą udział w rozgrywkach festiwalu gier planszowych, warsztatach oraz licznych konkursach.

   

  Więcej  

   
 • 15.08.2017

  Tańcz do utraty tchu! – rodzinne spotkanie ze sportem

  Lato jest świetną porą, by doskonalić swoje umiejętności w tańcu. Okazją do poznania nowych kroków i figur będą warsztaty taneczne pod hasłem „Roztańczone wakacje”, które odbędą się 19 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Poczesna.

   

  Więcej  

   
 • 15.08.2017

  Poznaj historię morskich stworzeń i wyrusz w podróż do Rosji

  Przed nami jeszcze kilka tygodni wakacji, w trakcie których można odbyć wiele ciekawych podróży. Już w najbliższą sobotę 12 sierpnia Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza dzieci i ich rodziców na kolejne spotkanie z cyklu „Palcem po mapie”. Tym razem będzie można wyruszyć w teatralną wyprawę na dno oceanu i poznać elementy kultury rosyjskiej. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Częstochowa ul. Krakowska 10
Poczesna

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty