Materiały dla prasy

 
 • 13.12.2017

  Snowboardowe wyzwanie dla dzieci w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

  Gotowi na sezon zimowy? Już wkrótce małych sportowców czeka rozgrzewka przed rozpoczęciem białego szaleństwa. W sobotę 16 grudnia goście Centrum Handlowego Auchan Poczesna będą mieć okazję spróbować swoich sił na symulatorze jazdy na snowboardzie, a także wezmą udział w zabawach sportowych i konkursach. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 05.12.2017

  Weekend pełen atrakcji dla dzieci w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

  Przedświąteczne warsztaty kreatywne, teatrzyk z cyklu „Palcem po mapie” oraz animacje, które zapoznają maluchy z kulturą amerykańską – nadchodzący weekend 9 i 10 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Poczesna zapewni wszystkim małym gościom wiele atrakcji i moc zabawy. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 13.11.2017

  Andrzejkowe warsztaty, sportowe zmagania i teatrzyk, czyli weekend w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

  Kreatywne animacje, sportowa zabawa, teatrzyk edukacyjny czy też andrzejkowe warsztaty? Każdy maluch znajdzie coś dla siebie w weekend 18 i 19 listopada w Centrum Handlowym Auchan Poczesna. Mali goście poznają kulturę hawajską, wezmą udział w licznych zabawach andrzejkowych, „zanurkują” wśród kolorowych piłeczek oraz przeniosą się w teatralny, pełen przygód świat. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 07.11.2017

  Bohaterowie działają lokalnie! - wystawa fotografii w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

  Są w różnym wieku, mają różne doświadczenia i marzenia, zajmują ich rozmaite aktywności, ale łączy jedno – Śląskie, w którym mieszkają i działają. Mobilna wystawa fotografii przedstawiająca trzydziestu lokalnych bohaterów mieszkających na Śląsku odwiedzi cztery miasta, a od 6 do 19 listopada zagości w Centrum Handlowym Auchan Poczesna.

   

  Więcej  

   
 • 27.10.2017

  Salon home&you w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

  Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Poczesna dołączyła marka home&you. Salon firmowy z akcesoriami wyposażenia wnętrz i dodatkami dla domu zajmuje lokal o powierzchni ponad 270 mkw. Za komercjalizację galerii handlowej odpowiada Immochan Polska.

   

  Więcej  

   
 • 17.10.2017

  Poznaj tajniki sztuk walki

  Bezpieczeństwo to podstawa, zwłaszcza gdy towarzyszy mu dobra zabawa! W sobotę 21 października mali goście Centrum Handlowego Auchan Poczesna będą mieć okazję poznania tajników sztuk walki. W ramach „Rodzinnych spotkań ze sportem” spróbują swoich sił w taekwondo, aikido czy krav madze. Nie wszystkie ruchy dozwolone!

   

  Więcej  

   
 • 10.10.2017

  Glina i wiklina, czyli wracamy do natury

  Znudzeni wszechobecnym plastikiem i sztucznymi tworzywami wokół? Już wkrótce dzieci będą miały okazję cofnąć się w czasie i podobnie jak dziadkowie stworzyć zabawki i ozdoby wyłącznie z naturalnych materiałów, czyli drewna, wikliny czy siana. Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza na cztery spotkania z cyklu „Akademia rzemiosła”.

   

  Więcej  

   
 • 10.10.2017

  Poznaj średniowieczne historie i wyrusz w podróż do Meksyku

  Podróż w czasie jest możliwa! Przekonają się o tym goście Centrum Handlowego Auchan Poczesna, którzy w sobotę 14 października wezmą udział w kolejnym przedstawieniu teatralnym z cyklu „Palcem po mapie”. Mali widzowie przeniosą się w czasy króla Kazimierza Jagiellończyka, żeby poznać historię młodego rzeźbiarza Wawrzusia, z kolei warsztaty kreatywne zapoznają najmłodszych z kulturą i ciekawostkami Meksyku. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 20.09.2017

  Co po szkole? - czyli wybieramy zajęcia pozalekcyjne

  Piłka nożna, język angielski, francuski czy też korepetycje z innego przedmiotu? Każdy znajdzie coś dla siebie na zbliżających się w Centrum Handlowym Auchan Poczesna targach edukacyjnych. Organizowane w dniach 23-24 września wydarzenie pozwoli zapoznać się z szeroką ofertą zajęć dla dzieci i wybrać odpowiednie, dostosowane do zainteresowań czy predyspozycji.

   

  Więcej  

   
 • 13.09.2017

  Sportowy skok w szkolny rok

  Mała, choć ciężka kula, ogromny tor, co nieco wysiłku fizycznego, a także moc emocji i dziesiątki uśmiechów to recepta na doskonałą sobotę! Już 16 września Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza wszystkie dzieci na Rodzinne spotkania ze sportem, w których główną rozgrywką będzie gra w kręgle.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Częstochowa ul. Krakowska 10
Poczesna

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty