you're offline
Wróć

Co ciekawego po szkole? – targi zajęć pozaszkolnych

Od 13/09 do 14/09
czestochowa-co_po_szkole-10092019-390.jpg
Język angielski, lekcje tańca czy może karate? Każdy znajdzie coś dla siebie na zbliżających się targach zajęć pozaszkolnych.

Goście odwiedzający nasze Centrum 13 i 14 września zapoznają się z szeroką ofertą zajęć rekreacyjnych czy edukacyjnych i wybiorą odpowiednie, dostosowane do zainteresowań dzieci.

Wstęp wolny.

Nie wszystkie przedmioty w szkole pozwalają na rozwój pasji i zdolności dzieci. Niezwykle ważna jest organizacja czasu wolnego, tak aby wykorzystać pokłady energii drzemiące w małych odkrywcach. Zajęcia i atrakcje pozaszkolne pozwolą na rozwój zainteresowań, a do tego będą dla dzieci okazją do dobrej zabawy i poznawania rówieśników. Wszystkich niezdecydowanych, jakie zajęcia wybrać, zapraszamy na targi zajęć pozaszkolnych.

Na zbliżającym się wydarzeniu swoją ofertę zaprezentuje wiele placówek i ośrodków, organizujących aktywności edukacyjne, sportowe, artystyczne i inne. Rodzice wraz z dziećmi będą mieć okazję do spotkania i rozmowy z przedstawicielami, m.in: szkoły językowej, karate oraz prowadzącej zajęcia taneczne i plastyczne. Możliwość spotkania z organizacjami pozwoli na szybkie i wygodne poznanie ich oferty, podzielenie się wątpliwościami i wypytanie o szczegóły pod kątem własnych potrzeb.

Dodatkowo podczas akcji dzieci będą miały okazję wziąć udział w różnego rodzaju zajęciach, animacjach oraz zabawach organizowanych przez wystawców. Nie zabraknie zajęć interaktywnych oraz warsztatów rysunku. 14 września najmłodsi zmierzą się w turnieju szachów szybkich o puchar Centrum Handlowego Auchan Poczesna.

Targi zajęć dla dzieci odbędą się 13 i 14 września od godz. 10:00 do 18:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!
Share