you're offline
Wróć

Dziadek do orzechów. Bezpłatne przedstawienie dla dzieci

22/12
czestochowa-smyki-teatrzyki-19122019-390.jpg
Przygody Klary w baśniowej krainie, gdzie zabawki i codzienne przedmioty ożywają, będą treścią świątecznego spotkania teatralnego. 22 grudnia dzieci obejrzą przedstawienie pt. „Dziadek do orzechów”.

„Dziadek do orzechów” to przedstawienie, według powieści E.T.A Hoffmanna, którego akcja toczy się w noc wigilijną. Główna bohaterka – Klara – trafia do baśniowej krainy, w której zabawki ożywają, a księciem w ich królestwie zostaje tytułowy Dziadek do orzechów. Jak potoczą się losy dziewczynki? Jakie przygody przeżyje Klara? Tego dowiedzą się widzowie spektaklu, który odbędzie się w niedzielę 22 grudnia w naszej galerii handlowej.

W niezwykły, baśniowy świat przeniesie młodych widzów kolorowa scenografia i radosne piosenki. Aktorzy będą zachęcać dzieci do włączenia się w odgrywaną na scenie historię. To teatralne popołudnie z pewnością zapadnie dzieciom w pamięć i przekona je, że każdy świąteczny podarunek, nawet niepozorny, może przynieść wiele radości. „Dziadek do orzechów” to ostatnie w tym roku spotkanie dla dzieci z cyklu „Smyki teatrzyki”.

Przedstawienie dla dzieci pt. „Dziadek do orzechów” odbędzie się 22 grudnia. Spektakl zostanie  odegrany dwukrotnie – o godzinie 15:00 i o 17:00. Wstęp wolny!
Share