you're offline
Wróć

Kultowe zabawy podwórkowe

22/02
add this event to your calendar

choose your application

czestochowa-rodzinne-spotkania-ze-sportem-17022020-390.jpg
Niespodzianki dla dzieci, wspomnienia dla rodziców!

W najbliższą sobotę na dzieci będzie czekać wiele niespodzianek, a na rodziców sentymentalny powrót do czasów gier na podwórku, wśród których są kapsle, guma, skakanka czy gra w klasy. Kultowe zabawy podwórkowe to pierwsze wydarzenie z nowego cyklu „Rodzinne spotkania ze sportem”, na które zapraszamy już 22 lutego.

Zajęcia wypełnione sportowymi zabawami, o których dzisiaj już tylko dorośli pamiętają, pozwolą dzieciom spojrzeć na aktywności sportowe rodziców z zupełnie innej perspektywy. 22 lutego będziemy ćwiczyć grę w klasy, w gumę, w kapsle czy skakać na skakance.

Rodzinna zabawa będzie okazją, by poćwiczyć cierpliwość, a także dowiedzieć się, jak niewiele potrzeba, by po prostu dobrze się bawić. Nie zabraknie wspomnień i prawdziwych emocji. Kto pierwszy pokona trasę wyścigu w grze w kapsle? Czy każdy uczestnik z sukcesem wykona ustalony układ, skacząc na gumie? A może prosta gra w klasy wcale nie okaże się taka łatwa i skok na odpowiednie pole będzie ponad umiejętności uczestników? O tym wszystkim będzie można przekonać się podczas najbliższego „Rodzinnego spotkania ze sportem”. Rodzice będą mogli kibicować młodym zawodnikom i służyć radą, jak osiągnąć jeszcze lepszy wynik lub po prostu świetnie się bawić.

Zajęcia odbędą się 22 lutego. Atrakcje potrwają od godziny 12.00 do godziny 18.00. Udział we wszystkich zabawach jest bezpłatny! add this event to your calendar

choose your application

Share