you're offline
Wróć

Moc atrakcji z okazji walentynek!

12/02
czestochowa-walentynki_bez_granic-04022022-390.jpg
Już niedługo walentynki! Z tej okazji przygotowaliśmy wiele propozycji dla zakochanych! Podczas walentynkowego spotkania, które odbędzie się w sobotę 12 lutego, pomysły na to, jak wyrazić swoje uczucia znajdą osoby w każdym wieku!

Ci, którzy chcieliby przekonać drugą osobę o głębi swoich uczuć za pomocą bukietu kwiatów, będą mogli pod okiem profesjonalnej florystki wykonać kompozycję według własnego pomysłu. Taki prezent z pewnością wywoła uśmiech na twarzy ukochanej osoby! Następnie zakochani będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w romantycznej scenerii. Na pary czeka również walentynkowy quiz z drobnymi upominkami.

Ponadto, wszyscy, którzy w sobotę 12 lutego zdecydują się kupić upominek dla ukochanych w sklepach naszej galerii handlowej i zachowają paragon, przy specjalnym stanowisku będą mogli skorzystać z usługi bezpłatnego pakowania prezentów.

Walentynkowe atrakcje czekają również na najmłodszych. W specjalnej strefie dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach kreatywnych i wykonać laurkę w kształcie serca techniką origami. To dobra okazja, żeby nauczyć się, jak zamieniać kawałki papieru w wyszukane kształty bez użycia kleju i efektem swojej pracy zachwycić bliską osobę. Również najmłodsi z okazji zbliżających się walentynek będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w tematycznej scenerii.

Walentynkowe animacje odbędą się 12 lutego w pasażu naszej galerii handlowej od godziny 10:00 do godziny 17:00. Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!