you're offline
Wróć

Moc pomysłów, aby wyrazić uczucia!

15/02
add this event to your calendar

choose your application

czestochowa-pokaz_ze_kochasz-07022020-390.jpg
15 lutego od godziny 11:00 do godziny 16:00 zapraszamy do wspólnego świętowania walentynek!

Walentynki wypadają w tym roku w piątek, ale dla tych, którzy szukają pomysłów, by świętowanie dnia zakochanych przedłużyć na kolejny dzień, przygotowaliśmy dla naszych gości wiele propozycji.

W sobotę 15 lutego od godziny 11.00 na zakochanych będzie czekała fotobudka, w której będą mogli wykonać romantyczne zdjęcia. Ci, którzy będą chcieli wręczyć ukochanej osobie piękny bukiet, będą mogli go własnoręcznie wykonać podczas warsztatów układania kompozycji z kwiatów. Obecna na miejscu florystka podpowie, jak zestawiać ze sobą rośliny i dodatki, żeby wywołać dobre wrażenie na obdarowywanym. Na zakochanych czekają również zabawne quizy, a także karaoke. Ci, którzy odważą się wykonać ulubiony miłosny przebój, mogą liczyć nie tylko na zachwyt sympatii, ale także na drobne upominki. Z myślą o paniach w pasażu centrum handlowego pojawi się również kącik urody, w którym będzie można bezpłatnie wykonać makijaż.  

Podczas sobotniego popołudnia odbędą się również warsztaty kreatywne dla dzieci. W trakcie wspólnej zabawy najmłodsi będą mogli własnoręcznie wykonać kolorowe walentynki i w ten sposób wyrazić ciepłe uczucia swojej sympatii.

Walentynkowe atrakcje odbędą się 15 lutego w pasażu galerii handlowej. W zabawie będzie można wziąć udział od godziny 11:00 do godziny 16:00. Wstęp wolny.

Zapraszamy! add this event to your calendar

choose your application

Share