you're offline
Wróć

Nowoczesny Dom - Weekend budowlany

Od 15/10 do 16/10
czestochowa-weekend_budowlany-11102021-390.jpg
Wszystkich, którzy planują remont lub budowę domu i szukają ciekawych pomysłów oraz ofert Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza na weekend budowlany „Nowoczesny dom”. Wydarzenie, które odbędzie się 15 i 16 października zgromadzi specjalistów i przedstawicieli firm z branży budowlanej oraz wystroju wnętrz. Wstęp bezpłatny.

Październikowy weekend budowlany pod hasłem „Nowoczesny dom” będzie doskonałą okazją do zaplanowania remontu lub budowy domu od A do Z.  Przez dwa dni odwiedzający Centrum Handlowe Auchan Poczesna będą mogli zapoznać się z ofertą firm z branży budowlanej, zasięgnąć opinii i porad ekspertów, a także znaleźć inspiracje i pomysły na budowę domu oraz ciekawą aranżację wnętrz.

Podczas targów swoją ofertę zaprezentują m.in. wykonawcy oferujący usługi kamieniarskie oraz dostawcy marmurów i granitów. Ci, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań zapewniających energię i ciepło w domu, będą mogli zapoznać się z ofertą instalacji fotowoltaicznych, systemów grzewczych, pomp ciepła oraz kotłów. Nie zabraknie też propozycji nowoczesnych technologii, które zapewnią bezpieczeństwo i pozwolą stworzyć inteligentny dom. Obecni na stoiskach specjaliści pomogą dopasować prezentowane rozwiązania do konkretnego budynku oraz przygotują kosztorys zakupu i montażu.

Podczas weekendu budowlanego będzie można również poznać szeroką ofertę materiałów do aranżacji wnętrz. Obecni w Centrum Handlowym Auchan Poczesna wystawcy zaprezentują m.in. schody, balustrady, kominki, dekoracje na szkle, tapety oraz płytki.

Osoby, które zajmują się zawodowo budową domów będą mogły zapoznać się z ofertą odzieży roboczej oraz elektrycznych pojazdów budowlanych czy samochodów dostawczych.

Weekend budowlany „Nowoczesny dom” odbędzie się w dniach 15 i 16 października w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Stoiska będą dostępne od godziny 10.00 do 19.00. Wstęp bezpłatny.