you're offline
Wróć

Odwiedź świąteczny jarmark

17/12
add this event to your calendar

choose your application

czestochowa-jarmark_swiateczny-15122020-390.jpg
Znajdziesz pomysły na gwiazdkowe prezenty od serca! Zapraszamy od 17 do 20 grudnia!

Niewiele ponad tydzień dzieli nas od Świąt Bożego Narodzenia, dlatego warto już teraz zaplanować gwiazdkowe zakupy! Na świątecznym jarmarku w naszej galerii handlowej będzie można znaleźć rękodzieło, które zainteresuje wszystkich tych, którzy poszukują pomysłu na niebanalne świąteczne prezenty, a także miody z lokalnej pasieki oraz góralskie sery.  

Moc wyjątkowych produktów czeka na odwiedzających na stoiskach rękodzielniczych. Będzie tam można kupić różnorodne ozdoby bożonarodzeniowe, przedmioty wykonane z wikliny oraz artystycznie grawerowane łyżeczki czy koszulki ze świątecznymi wzorami.  Jako oryginalny prezent dobrze sprawdzi się dostępna na stoiskach biżuteria artystyczna czy kamienie naturalne, a także naturalne kosmetyki.

Na świątecznym jarmarku coś dla siebie znajdą również miłośnicy literatury. Będą mogli wybierać spośród różnorodnych tytułów, w tym książek z przepisami świątecznymi. Wszystkie zakupione prezenty będzie można zapakować w pudełka i szkatułki dostępne u jednego z wystawców jarmarku.

Dodatkowo na stoiskach spożywczych będzie można zakupić naturalne miody, które doskonale sprawdzą się jako składnik pysznych świątecznych potraw, a także chałwę i góralskie sery.  

Świąteczny jarmark produktów regionalnych odbędzie się w dniach 17-20 grudnia w pasażu naszej galerii handlowej. Stoiska będą dostępne w godzinach pracy obiektu od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00, a w niedzielę handlową 20 grudnia od 9:30 do 20:00.

Serdecznie zapraszamy na świąteczne zakupy!

  add this event to your calendar

choose your application

Share