you're offline
Wróć

Odwiedź Targi budowlane i wyposażenia wnętrz

29/08
add this event to your calendar

choose your application

czestochowa-targi_budowlane-21082020-390.jpg
Letnia edycja Targów budowlanych i wyposażenia wnętrz to doskonała okazja do zaplanowania remontu lub budowy domu od podstaw. Odwiedzający nasze centrum handlowe mogli zapoznać się z ofertą firm z branży budowlanej, zasięgnąć opinii i porad ekspertów, a także znaleźć inspiracje i pomysły na budowę domu i ciekawą aranżację wnętrz.

Podczas Targów swoją ofertę zaprezentują m.in. producenci pokryć dachowych, kominków, schodów, bram, paneli ściennych, płyt gipsowych, a także instalatorzy i serwisanci pieców, pomp ciepła, kotłów czy kolektorów słonecznych i innych nowoczesnych rozwiązań przyjaznych środowisku.

Obecni na stoiskach specjaliści pomogą dopasować prezentowane rozwiązania do konkretnego budynku oraz przygotują kosztorys zakupu i montażu. Zainteresowani będą mogli poznać bliżej możliwości wykorzystania odnawialnych źródeł energii w ogrzewaniu i oświetleniu domu oraz najnowsze trendy w aranżacji wnętrz domu, mieszkania oraz ogrodu.

Targi budowlane i wyposażenia wnętrz odbędą się 29 i 30 sierpnia w pasażu naszej galerii handlowej. Stoiska będą dostępne od godziny 10.00 do 19.00. Wstęp bezpłatny.

Zapraszamy! add this event to your calendar

choose your application

Share