you're offline
Wróć

Odwiedź targi budowlane i wyposażenia wnętrz

Od 11/06 do 13/06
czestochowa-nowoczesny_dom-08062021-390.jpg
Wszystkich zainteresowanych budową domu, remontem czy aranżacją wnętrz zapraszamy na targi budowlane i wyposażenia domu „Nowoczesny dom”. Wydarzenie, które odbędzie się 11 i 12 czerwca zgromadzi specjalistów i przedstawicieli firm z branży budowlanej oraz wystroju wnętrz.

Czerwcowe targi budowlane i wyposażenia wnętrz pt. „Nowoczesny dom” będą doskonałą okazją do zaplanowania remontu lub budowy domu od A do Z.  Przez dwa dni będzie można zapoznać się z ofertą firm z branży budowlanej, zasięgnąć opinii i porad ekspertów, a także znaleźć inspiracje i pomysły na budowę domu oraz ciekawą aranżację wnętrz.

Podczas Targów swoją ofertę zaprezentują m.in. producenci pokryć dachowych, schodów, firmy oferujące meble oraz elementy wystroju wnętrz z marmurów i granitów, a także instalatorzy i serwisanci kotłów, pomp ciepła, systemów grzewczych czy instalacji fotowoltaicznych.

Obecni na stoiskach specjaliści pomogą dopasować prezentowane rozwiązania do konkretnego budynku oraz przygotują kosztorys zakupu i montażu. Zainteresowani będą mogli poznać bliżej możliwości wykorzystania odnawialnych źródeł energii w ogrzewaniu i oświetleniu domu. Podczas targów będzie można zapoznać się również z ofertą dostawców odzieży roboczej oraz elektrycznych pojazdów budowlanych czy aut dostawczych.

Targi budowlane i wyposażenia wnętrz „Nowoczesny dom” odbędą się 11 i 12 czerwca w pasażu naszej galerii handlowej. Stoiska będą dostępne od godziny 10.00 do 19.00. Wstęp bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!
Share