you're offline
Wróć

Odwiedź targi zajęć pozaszkolnych!

12/09
add this event to your calendar

choose your application

czestochowa-targi_zajec_pozaszkolnych-08092020-390.jpg
Nauka języków, zajęcia plastyczne czy może sztuki walki? Każdy znajdzie coś dla siebie na zbliżających się targach zajęć pozaszkolnych! 12 września będzie można zapoznać się z szeroką ofertą zajęć rekreacyjnych czy edukacyjnych i wybrać odpowiednie, dostosowane do zainteresowań dzieci.

Na zbliżającym się wydarzeniu swoją ofertę zaprezentuje wiele placówek i ośrodków, organizujących aktywności edukacyjne, sportowe, artystyczne i inne. Rodzice wraz z dziećmi będą mieć okazję do spotkania i rozmowy z przedstawicielami, m.in: szkół językowych, domów kultury, pracowni plastycznych oraz instytucji prowadzących zajęcia przydatne w szkole umiejętności czytania i zapamiętywania. Możliwość spotkania z organizacjami pozwoli na szybkie i wygodne poznanie ich oferty, podzielenie się wątpliwościami i wypytanie o szczegóły pod kątem własnych potrzeb. Swoją ofertę zaprezentują między innymi szkoły językowe: Profi Lingua Częstochowa, El Aura Espanola, Akademia Soard, Pro-lingua, Speak-Up, Miejski Dom Kultury w Częstochowie,  Gminny Ośrodek Kultury w Poczesnej, Edukacyjne Centrum Konsultacyjne SOSW 1, Pracownia plastyczna Czerwone Jabłuszko, Zagroda Edukacyjna Stefanówka, Alpakarnia, Laser House oraz Brainy.

Dodatkowo podczas akcji dzieci będą miały okazję wziąć udział w różnego rodzaju zajęciach oraz zabawach organizowanych przez wystawców.

Targi zajęć dla dzieci odbędą się 12 września w pasażu galerii handlowej. Stoiska będą dostępne od godz. 10:00 do 18:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy! add this event to your calendar

choose your application

Share