you're offline
Wróć

Ograniczenie działalności sklepów centrum handlowego

06/11
add this event to your calendar

choose your application

auchan-obostrzenia-7_29-5112020-390.jpg
Od 7 listopada do 29 listopada obowiązują nowe ograniczenia w działalności centrów handlowych:

1. Większość sklepów na terenie naszej galerii handlowej będzie nieczynna co najmniej do 29 listopada.
Zgodnie z nowymi wytycznymi zakupy można robić wyłącznie w hipermarketach, aptekach, drogeriach, sklepach z artykułami dla zwierząt oraz artykułami budowlano-remontowymi, a także  z książkami i prasą. Czynne będą także punkty usługowe.

2. W otwartych sklepach obowiązują limity liczby klientów, którzy mogą jednocześnie robić zakupy. Prosimy o zwracanie uwagi na informacje przy wejściu do sklepów i stosowanie się do poleceń personelu.  

3. Restauracje i kawiarnie w naszej galerii handlowej serwują dania i produkty wyłącznie na wynos. Nie ma możliwości zjedzenia posiłku na miejscu.

4. W dni powszednie w godzinach 10:00-12:00 zakupy w hipermarkecie, drogeriach i aptekach mogą robić wyłącznie osoby powyżej 60. roku życia

5. Na terenie galerii handlowej zasłaniajmy nos i usta maseczką lub szalikiem

6. Zachowujmy między sobą bezpieczny dystans 1,5 metra

7. W trakcie zakupów nośmy jednorazowe rękawiczki lub regularnie dezynfekujmy ręce. Dozowniki z płynem do dezynfekcji dłoni są dostępne na terenie galerii handlowej.

O wszelkich zmianach będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

Bezpieczeństwo naszych klientów, pracowników i najemców jest dla nas priorytetem. Życzymy wszystkim zdrowia i wytrwałości w tym trudnym czasie. Liczymy, że szybko powrócimy do dotychczasowych zasad działalności. add this event to your calendar

choose your application

Share