you're offline
Wróć

Przygotuj kolorowy parasol – warsztaty kreatywne dla dzieci

Od 03/07 do 04/07
czestochowa-kolorowe_parasole-28062021-390.jpg
Kaprysy letniej pogody nam niestraszne! Choć parasol kojarzy się z deszczem, to może posłużyć także do ochrony przed słońcem w upalne dni. Uniwersalny, kolorowy gadżet przyda się każdemu maluchowi, dlatego 3 lipca dzieci odwiedzające naszą galerię handlową będą mogły okazję samodzielnie udekorować kolorowe parasole, a następnie zabrać je jako pamiątki do domów. Zapraszamy od godziny 10.00 do godziny 15.00.

Podczas rodzinnych warsztatów kreatywnych dzieci przyozdobią parasole w różnych kolorach. Do dyspozycji małych twórców będą szablony oraz specjalne kolorowe pisaki do tkanin. Maluchy będą mogły korzystać z gotowych wzorów lub stworzyć najróżniejsze wzory i kształty według własnych pomysłów. Udział w zajęciach jest bezpłatny, a wszystkie przybory i materiały będą dostępne na miejscu. Tak przygotowane parasole z pewnością przydadzą się podczas letnich wypraw i spacerów, ciesząc jednocześnie oko!

Aby zapewnić uczestnikom jak największe bezpieczeństwo, warsztaty będą odbywały się w specjalnym namiocie, który stanie przed naszą galerią handlową. Ustawione tam stoły ułatwią wykonywanie dekoracji, a wielkość parasoli będzie sprzyjała zachowaniu dystansu społecznego.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!