you're offline
Wróć

Przygotuj z nami wymarzone święta!

Od 16/12 do 19/12
auchan-jarmark_swiateczny-15122021-390.jpg
Niewiele ponad tydzień dzieli nas od Świąt Bożego Narodzenia, dlatego warto już teraz zaplanować gwiazdkowe zakupy! Na świątecznym jarmarku w naszej galerii handlowej będzie można znaleźć rękodzieło, które zainteresuje wszystkich poszukujących pomysłu na niebanalne gwiazdkowe prezenty, a także wiele smakołyków na świąteczny stół.  

Moc wyjątkowych produktów czeka na odwiedzających na stoiskach rękodzielniczych. Jako oryginalny prezent dobrze sprawdzi się dostępna na stoiskach biżuteria artystyczna, naturalne kosmetyki i olejki, a także ręcznie wykonane świece czy koszulki ze świątecznymi wzorami. Tych, którzy szukają pomysłów na bożonarodzeniowe potrawy z pewnością zainteresuje stoisko z książkami ze świątecznymi przepisami.

Z kolei na stoiskach spożywczych na odwiedzających czeka wiele smakołyków. Będzie można zakupić naturalne miody, które doskonale sprawdzą się jako składnik pysznych świątecznych potraw, góralskie sery czy ekologiczne herbaty.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących centrum handlowe przypomina o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos oraz utrzymywać 1,5 metra odległości od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej. Przy wejściu do obiektu i hipermarketu można znaleźć dozowniki z płynem dezynfekującym.

Świąteczny jarmark produktów regionalnych odbędzie się w dniach 17-19 grudnia. Stoiska będą dostępne w pasażu galerii handlowej w godzinach pracy obiektu od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00, a w niedzielę handlową 19 grudnia od 9:30 do 20:00.

Serdecznie zapraszamy!