you're offline
Wróć

Rozmaitości na wiosennym kiermaszu

Od 20/05 do 31/05
czestochowa-kierrmasz_wiosenny-18052021-390.jpg
Masz ochotę urozmaicić posiłki o regionalne przysmaki? Szukasz ciekawych pomysłów na prezent z okazji Dnia Matki, a może chcesz uzupełnić domową kolekcję książek? Coś dla siebie znajdziesz na wiosennym kiermaszu, który już w najbliższy czwartek 20 maja rozpocznie się w naszej galerii handlowej.

REGIONALNE SMAKOŁYKI

Przez trzy dni na stoiskach regionalnych dostawców i twórców będzie można zakupić żywność, rękodzieło, książki, kosmetyki czy produkty do domu. Na stoiskach spożywczych będzie można znaleźć bogaty wybór tradycyjnych góralskich serów. Do kupienia będą także różnorodne chleby na zakwasie, zdrowe kiszonki, miody, ręcznie wykonywane popularne cukierki-krówki oraz inne smakołyki.

WYJĄTKOWE RĘKODZIEŁO

Z kolei na stoiskach rękodzielniczych będzie można znaleźć różnorodne przedmioty z wikliny, obrazy olejne, bogaty wybór biżuterii, a także pościel oraz koszulki z nadrukami. Na kiermaszu dostępne będą także kosmetyki oraz wyciskarki do soku, które przydadzą się u każdego, kto pielęgnuje zdrowe nawyki żywieniowe. Spośród propozycji dostępnych na kiermaszu bez trudu będzie można wybrać ciekawy prezent z okazji Dnia Matki. Z kolei osoby, które poszukują upominku dla najmłodszych, znajdą interesujące propozycje na stoisku z książkami dla dzieci.   

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących przypominamy o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos maseczką oraz utrzymywać bezpieczną odległość od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej. Na terenie pasażu znajdują się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk, z których warto korzystać w trakcie zakupów.

Kiermasz wiosenny odbędzie się od 20 do 22 maja. Stoiska w pasażu będą dostępne w godzinach otwarcia galerii handlowej, czyli od 9:00 do 21:00.

Serdecznie zapraszamy na zakupy!
Share