you're offline
Wróć

Sportowa rywalizacja i warsztaty kreatywne

10/09
czestochowa-targi_zajec_pozaszkolnych-05092022-390.jpg
W najbliższą sobotę 10 września na dzieci odwiedzające nasze centrum z rodzicami czeka sportowa rywalizacja i wiele okazji do udanej zabawy. Zapraszamy od godziny 10.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny!

Od godziny 10.00 w specjalnej strefie zaaranżowanej w pasażu centrum handlowego będzie można sprawdzić się w rywalizacji w otwartym konkursie tenisa stołowego. W sportowych zmaganiach mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych. Coś dla siebie znajdą również dzieci pasjonujące się grą w szachy. Podczas sobotniego spotkania będzie można spróbować sił w błyskawicznej odmianie gry, czyli szachach szybkich. Uczestnicy będą rozgrywać partie trwające maksymalnie 10 minut. Młodzi uczestnicy spotkania, którzy chcieliby doskonalić umiejętności w powyższych dyscyplinach, będą mogli spotkać się z instruktorami i zapisać się na zajęcia.

Na uczestników czekają również gry, quizy i zabawy językowe, podczas których będą mogli poznać lub przypomnieć sobie przydatne zwroty w języku angielskim. Będzie można również porozmawiać z obecnymi na miejscu lektorami i dowiedzieć się, jak doskonalić znajomość języków obcych.

Podczas sobotniego spotkania edukacyjnego w nie zabraknie zajęć dla najmłodszych. W strefie plastycznej maluchy będą mogły wziąć udział w warsztatach kreatywnych, ozdobić twarz wizerunkiem ulubionego zwierzątka czy otrzymać balon zawinięty w wybrany kształt. Nie zabraknie okazji do radości i wspólnej zabawy.  

Zachęcamy do udziału w spotkaniu!