you're offline
Wróć

Weź udział w zbiórce elektrośmieci i wygrywaj nagrody!

19/09
add this event to your calendar

choose your application

czestochowa-elektrosmieci-14092020-390.jpg
Troska o środowisko może przynieść wiele korzyści zarówno naszemu otoczeniu, jak i nam samym. Będzie można przekonać się o tym podczas akcji „Zamień elektrośmieci na nagrody”. 19 września przed naszą galerią handlową od 10:00 do 18:00 będzie można przynosić tam stary sprzęt elektroniczny i AGD, zepsute urządzenia oraz baterie. Warto się pospieszyć, ponieważ pierwsze 100 osób, które przyniesie do punktu elektroodpady, otrzyma atrakcyjne nagrody!

– Udział w akcji „Zamień elektrośmieci na nagrody” to doskonała okazja, żeby zrobić coś dobrego dla środowiska, które nas otacza. W ubiegłorocznej zbiórce wzięły udział setki osób i zebrano ponad tonę elektrośmieci, które zostały zutylizowane, a substancje groźne dla środowiska unieszkodliwione. Liczę na to, że w tym roku akcja będzie cieszyła się równie dużym zainteresowaniem – mówi Aleksandra Kolarz, menedżer marketingu Centrum Handlowego Auchan Poczesna.

Akcji „Zamień elektrośmieci na nagrody” będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje. W pasażu galerii handlowej odbędzie się wymiana książek, tzw. bookcrossing. Każdą przyniesioną książkę będzie można wymienić na inną, dostępną na specjalnym stoisku.

Uczestnicy będą mogli również wziąć udał w pokazach działania kalkulatora śladu węglowego czy konkursach z nagrodami.  

Wydarzenie „Zamień elektrośmieci na nagrody” odbędzie się w sobotę 19 września od godziny 10:00 do godziny 18:00. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy! add this event to your calendar

choose your application

Share