you're offline
Wróć

Wystartuj w wakacyjnym biegu!

20/08
czestochowa-wakacyjny_bieg_po_nagrody-22072022-390.jpg
Gotowi, do biegu, start! 20 sierpnia zapraszamy na „Wakacyjny bieg po nagrody” na dystansie 5 i 10 kilometrów. Honorowy Patronat nad imprezą objął pan Krzysztof Ujma, wójt gminy Poczesna. Na uczestników imprezy czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe i upominki!

Uczestnicy otrzymają pakiety startowe, które będzie można odebrać w dniu biegu w Biurze Zawodów mieszczącym się na parkingu naszego centrum handlowego. Biuro zawodów będzie czynne w dniu imprezy od godziny 9:30 do godziny 10:30. Sportowa rywalizacja rozpocznie się o godzinie 11:00. Start i meta będą zlokalizowane na terenie parkingu naszego centrum handlowego.
W klasyfikacji OPEN kobiet i mężczyzn w biegu na 5 i 10 km nagrody otrzymają osoby, które zajmą trzy pierwsze miejsca. Czekają na nich również puchary, dyplomy i upominki od sponsorów. Uczestnicy bez względu na wynik otrzymają pamiątkowe medale. Organizatorzy przygotowali również kilkadziesiąt nagród dla wszystkich uczestników Biegu na 5 i 10 km. Nagrodzone zostaną osoby, które uplasują się na wybranych miejscach, określonych w regulaminie zawodów.  

Pełny regulamin wydarzenia i zapisy znajdują się na stronie https://dostartu.pl. Limit uczestników biegu wynosi 145 osób. W biegu na 5 km udział mogą wziąć osoby w wieku 12 lat i starsze. W biegu na 10 km udział mogą wziąć osoby w wieku 16 lat i starsze. Zawodnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę prawnych opiekunów na uczestnictwo w biegu (podpisanie oświadczenia w Biurze Zawodów przez rodzica lub opiekuna prawnego po przedstawieniu dokumentu tożsamości). Wysokość opłaty startowej zależna jest od wybranego dystansu.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie biegu na stronie https://dostartu.pl.