you're offline
Wróć

XV edycja targów budowlanych

Od 26/10 do 27/10
czestochowa-targi_budowlane-23102019-390.jpg
Zainteresowanych budową domu, remontem czy aranżacją wnętrz zapraszamy na targi budowlane i wyposażenia domu. Wydarzenie, które odbędzie się 26 i 27 października zgromadzi specjalistów i znane marki z segmentu budowy i wystroju domu. Wstęp bezpłatny.

XV edycja Targów Budowlanych i wyposażenia wnętrz to doskonała okazja do zaplanowania remontu lub budowy domu od podstaw. W weekend 26 i 27 października odwiedzający nasze Centrum będą mogli zapoznać się z ofertą znanych marek z branży budowlanej, zasięgnąć opinii i porad ekspertów, a także znaleźć inspiracje z zakresu budowy i aranżacji wnętrz.

Podczas Targów swoją ofertę zaprezentują m.in. producenci pokryć dachowych, kominków, schodów, bram, paneli ściennych, płyt gipsowych, a także instalatorzy i serwisanci pieców, pomp ciepła, kotłów czy kolektorów słonecznych. Wśród wystawców znajdą się m.in.: Ekocel, Dekorhome, Solaro, Kotrem, Heathomme, Płotek, 3Sgroup, Kasmont, Eco Strus, Marol, Bocian, Dachprojekt, Ekobudlife , Digi set, Sin Bud, NLUX, Granirex czy Leroy Merlin. 

Wybrani przedstawiciele będą dopasowywać dane rozwiązania do budynku i przygotują kosztorys montażu. Wszyscy zainteresowani zaczerpną informacji z zakresu odnawialnych źródeł energii, zastosowania granitów oraz najnowszych trendów wyposażenia domu, mieszkania oraz ogrodu.

Targi budowlane i wyposażenia wnętrz odbędą się 26 i 27 października. Stoiska będą dostępne od godz. 10.00 do 19.00.
Wstęp bezpłatny. 

Serdecznie zapraszamy! 
 
Share