you're offline
Wróć

Zajęcia sportowe w wersji planszowej

16/11
czestochowa-rodzinne-spotkania-ze-sportem-13112019-390.jpg
Już wkrótce dzieci wypróbują najróżniejszych sportów w wersji stołowej. Kolejne zajęcia z cyklu „Rodzinne spotkania ze sportem” odbędą się 16 listopada, a udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

Kolejne zajęcia sportowe pozwolą dzieciom spojrzeć na aktywności sportowe z zupełnie innej perspektywy! Uczestnicy zajęć wypróbują najdziwniejszych sportów świata w wersji stołowej. Nie zabraknie łowienia rybek, curlingu, piłkarzyków czy mini koszykówki. Dzieci będą ćwiczyć umiejętności strategiczne i cierpliwość, a także dowiedzą się, czym jest zdrowa rywalizacja. Dobra zabawa gwarantowana! 

„Rodzinne spotkania ze sportem” to comiesięczne zajęcia, skupione na najróżniejszych dyscyplinach i aktywnościach sportowych. Celem zajęć jest nie tylko promowanie aktywności fizycznej, jako dobrej zabawy, ale również integrowanie dzieci i zachęcanie do wyłącznie zdrowej rywalizacji. Na zajęciach przedstawiane są zarówno popularne dyscypliny, często pokazywane w zupełnie nowej odsłonie, jak i nowe, mniej popularne, ćwiczące ciekawe umiejętności. 

Zajęcia odbędą się 16 listopada. Atrakcje potrwają od godziny 12.00 do godziny 18.00. Udział we wszystkich zabawach jest bezpłatny. 

Serdecznie zapraszamy! 
 
Share