you're offline
Wróć

Zapraszamy na bezpieczne zakupy!

04/05
add this event to your calendar

choose your application

czestochowa-bezpieczne_zakupy-01052021-390.jpg
Tuż po majówce, od 4 maja wszystkie sklepy i punkty usługowe w naszej galerii handlowej będą mogły zaprosić klientów na bezpieczne, wiosenne zakupy.

W salonach w naszej galerii handlowej na kupujących czekają najnowsze kolekcje. Wśród nich wiele kolorowych, lekkich ubrań i modnych dodatków, które pozwolą stworzyć dowolną stylizację na ciepłe wiosenne dni. Z kolei w punktach usługowych będzie można załatwić najważniejsze, codzienne sprawy.

Bezpieczeństwo naszych klientów, jest dla nas najważniejsze. Dlatego w trosce o zdrowie kupujących oraz pracowników galerii handlowej i poszczególnych sklepów, stosujemy się do obowiązujących obecnie zasad:

• W otwartych sklepach obowiązują limity liczby klientów, którzy mogą jednocześnie robić zakupy. Prosimy o zwracanie uwagi na informacje przy wejściu do sklepów i stosowanie się do poleceń personelu.  

• Restauracje i kawiarnie w naszej galerii handlowej serwują dania i produkty wyłącznie na wynos. Nie ma możliwości zjedzenia posiłku na miejscu.

• Na terenie galerii handlowej należy nosić maseczkę zasłaniającą nos i usta.

• Zachowujmy między sobą bezpieczny dystans 1,5 metra.

• W trakcie zakupów nośmy jednorazowe rękawiczki lub regularnie dezynfekujmy ręce. Dozowniki z płynem do dezynfekcji dłoni są dostępne na terenie galerii handlowej.

Serdecznie zapraszamy na zakupy! add this event to your calendar

choose your application

Share