you're offline
Wróć

Zimowe wyprzedaże – czas, start!

Od 26/12 do 28/02
auchan-zimowe_wyprzedaze-21122021-390.jpg
Skorzystaj z zimowych wyprzedaży i kuszących rabatów w naszych salonach i butikach! Zima rozpieszcza nas malowniczymi, otulonymi śniegiem krajobrazami i zachęca do spacerów z bliskimi, dlatego warto uzupełnić szafę o odpowiednie ubrania, obuwie i ciepłe dodatki.

U nas znajdziesz zimowe kolekcje marek, które znasz i lubisz, w atrakcyjnych, obniżonych cenach! Rabaty sięgają nawet 50 proc., a butiki odzieżowe przygotowały wiele wyjątkowych pomysłów na wygodne i ciepłe stylizacje dla Ciebie i Twoich bliskich!

Sprawdź zimowe promocje mody damskiej, męskiej i dziecięcej, które uzupełnisz o modne obuwie i stylowe dodatki. Z nami przygotujesz się na każdą zimową wyprawę!

Troszczymy się o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów. Dlatego na terenie galerii handlowej znajdziesz dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk. Przypominamy też o obowiązku zasłaniania nosa i ust na terenie pasażu galerii handlowej i w poszczególnych sklepach. Prosimy również o zachowywanie bezpiecznego dystansu od innych kupujących i przestrzeganie limitów osób robiących jednocześnie zakupy, o których informują nasze salony!