you're offline
Wróć

Znajdź prezent dla bliskich świątecznym jarmarku!

Od 12/12 do 15/12
częstochowa-jarmark_swiateczny-10122019-390.jpg
Wiele pomysłów na bożonarodzeniowe prezenty, ręcznie wykonane dekoracje i smakołyki na rodzinne spotkania będzie można znaleźć od 12 do 15 grudnia na świątecznym jarmarku. Stoiska handlowe będą dostępne w godzinach pracy galerii handlowej.

Święta Bożego Narodzenia już coraz bliższej. Wszystkich, którzy szukają oryginalnych pomysłów na prezent dla najbliższych czy świątecznych dekoracji zapraszamy na jarmark świąteczny.

Na stoiskach handlowych, które pojawią się w pasażu galerii handlowej 12 grudnia, będzie można znaleźć różnorodne produkty, które doskonale sprawdzą się jako świąteczny prezent, w tym rękodzieło, zabawki, galanterię, biżuterię, kosmetyki, koszulki, książki oraz produkty regionalne. Coś dla siebie znajdą także poszukujący ozdób i bombek na choinkę oraz wyjątkowych dekoracji na   świąteczny na stół. Na jarmarku nie zabraknie także smakołyków – w asortymencie będą sery i miody.

Jarmark świąteczny rozpocznie się w czwartek 12 grudnia i potrwa do niedzieli 15 grudnia. Stoiska handlowe będą dostępne w godzinach pracy galerii handlowej.

Serdecznie zapraszamy!
Share