Aktualności

 
 • 27.03.2017

  Przygotuj kolorowe pisanki

  Wszystkich tych, którzy chcieliby wpuścić wiosnę do domu i wcześniej przygotować wielkanocne pisanki, Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza na rodzinne warsztaty kreatywne.

   

  Więcej  

   
 • 21.03.2017

  Zapraszamy na wiosenne warsztaty

  Już w najbliższą sobotę podczas warsztatów ekologicznych w naszym centrum handlowym dzieci przekonają się, jak na co dzień dbać o środowisko.

   

  Więcej  

   
 • 17.03.2017

  Spróbuj sił w grze w hokeja na trawie

  18 marca miłośnicy sportu będą mogli spróbować swoich sił w grze w hokeja na trawie i wziąć udział w sportowych zabawach i konkursach. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 15.03.2017

  Postaw na wiosenny luz!

  Pierwsze oznaki wiosny to sygnał, by uzupełnić naszą garderobę o nowe trendy. W tym sezonie nie będzie nudno! Serdecznie zapraszamy na wiosenne zakupy.

   

  Więcej  

   
 • 08.03.2017

  Odwiedź targi turystyczne w Poczesnej

  Na dwa dni Centrum Handlowe Auchan Poczesna stanie się miejscem, gdzie oprócz zakupów będzie można zaplanować urlop i poznać atrakcje turystyczne pobliskich gmin.

   

  Więcej  

   
 • 23.02.2017

  Aby życie nabrało kolorów!

  Dni są coraz dłuższe, ale za nami dopiero półmetek kalendarzowej zimy. Dlatego wszystkich, którzy doświadczają zimowego obniżenia nastroju, a chcieliby już poczuć odrobinę wiosennej energii zapraszamy na Targi zdrowia i urody.

   

  Więcej  

   
 • 16.02.2017

  Weź udział w sportowej rywalizacji!

  Już 18 lutego zarówno dzieci, jak i rodzice będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w wyścigach samochodowych na ośnieżonej drodze.

   

  Więcej  

   
 • 06.02.2017

  Wyrusz w podróż przez Chiny i spotkaj się z Królową Zimy

  Na najbliższą sobotę Centrum Handlowe Poczesna przygotowało dla najmłodszych wiele niespodzianek. Będą mogli wziąć udział w warsztatach „Podróż przez Chiny”

   

  Więcej  

   
 • 31.01.2017

  Brokat, cekiny, blask – mamy karnawał!

  Karnawał! Czas na szaleństwo i porzucenie szarej zimowej kolorystyki. W Centrum Handlowym Auchan Poczesna wykonacie maski i połyskujące dodatki.

   

  Więcej  

   
 • 24.01.2017

  Sporty zimowe w różnych odsłonach

  Już 18 lutego zapraszamy do naszego centrum handlowego Auchan Częstochowa na kolejne rodzinne spotkanie ze sportem. Tym razem tematem będą sporty zimowe.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Częstochowa ul. Krakowska 10
Poczesna

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty